Фільтри
Ви обрали наступне:
Бренд: Hot-Well
Скинути параметри
Ціна
Бренд
Airfel (+15)
Altek (+1)
Baxi (+1)
Biasi (+7)
Bosch (+1)
daylux (+1)
Fondital (+1)
Immergas (+4)
Italtherm (+1)
Дивитися всі
Дивитися всі Приховати все
Матеріал теплообмінника
нержавіюча сталь (3)
сталь (4)
Дивитися всі Приховати все
Теплова потужність
3000 Вт (1)
4500 Вт (2)
6000 Вт (1)
9000 Вт (1)
12000 Вт (1)
24квт (1)
Дивитися всі Приховати все
Тип розпалу
автоматичний (1)
кнопкою (2)
Дивитися всі Приховати все

Котли Hot-Well

Діючі пропозиції:
Топ продажу
Новинка
Котел електричний Hot-Well Elektra Lux 4,5кВт/220 без насоса  механічне керування
3 000
Hot-Well
Топ продажу
Новинка
Котел електричний Hot-Well Elektra Lux 6/220 механічне керування
5 300
Hot-Well
5 300
Hot-Well
4 200
Hot-Well
1 955
Hot-Well
2 140
Hot-Well
5 240
Hot-Well
Відгуки
Котли Hot-Well

Опалювальні котли в інтернет-магазині сантехніки Сантехдеталь представлені в широкому модельному ряду від різних виробників. Вони мають різні конструкційні особливості, функції та, відповідно, ціни. Подивіться і задумайтесь про покупку котла, адже це призведе до значної економії в майбутньому, а також забезпечить повну автономність і незалежність!

Перш, ніж починати планувати влаштування опалювальної системи у себе в будинку, необхідно задуматися про покупку опалювального котла. І якщо рішення прийнято на його користь, то і починати необхідно з нього. Однак, для початку потрібно визначитися який вид котла потрібен.

Котли опалення в Україні мають досить високий попит, особливо це стосується заміських будинків і дач. Вони діляться на різні види, в залежності від використовуваного палива:

  •     Газові котли. Використовують природний або скраплений газ. На сьогоднішній день це найдешевший вид палива. Однак не всім підходить, так як газопровід є далеко не у всіх населених пунктах, дачних кооперативах. Але якщо ваш будинок все ж газифікований - то це незаперечний лідер в вашому виборі.
  •     Твердопаливний котел. Для опалення за допомогою даних пристроїв використовуються: дерево, вугілля, кокс. Звичайні моделі вимагають постійне обслуговування людиною, тобто ручне додавання твердого палива. Однак, можете придбати більш функціональний варіант з автоподачей.
  •     Електроенергія. Незважаючи на те, що це найдорожча енергія, вона ж є і найекологічнішою. До того ж, котли, що працюють на електроенергії найдешевші. Ще один плюс - ККД, що досягає 98%.
  •     Дизель. Подібні до моделей, що працюють на газі. Повністю автоматизовані. В принципі, виконавши кілька маніпуляцій, можна зробити так, щоб такий котел працював і на газі теж, потрібна лише спеціальна пальник. Нехай неприємний запах дизельного палива вас не лякає, адже при роботі дизельних опалювальних котлів він повністю відсутній.

Вибір моделі по потужності

Перед тим, як купити котел для опалення, необхідно розрахувати яка необхідна потужність. Адже різні моделі мають різні потужності і передбачені для різних квадратур приміщень. Також не забувайте і про теплоізоляцію будинку. Так, якщо вона не досконала, то варто брати невеликий запас.

Де встановлюють опалювальні котли

У великих приватних будинках, як правило, облаштовують спеціальну котельню в підвалі, або комори. Особливо це стосується підлогових моделей, адже для них ще потрібно додаткове обладнання, яке має не найпривабливіший зовнішній вигляд, такі як: розширювальний бачок, насос, крани, труби.

Якщо ж мова йде про настінних котлах, то такі можна повісити в будь-якому зручному місці, наприклад на кухні, або у ванній, або навіть коридорі. Вони виглядають досить симпатично і не вимагають установки додаткового обладнання, так як все необхідне вже є всередині.

Опалювальні котли в інтернет-магазині Сантехдеталь

Купити котел опалення онлайн ви можете в інтернет-магазині сантехніки Сантехдеталь. Вартість опалювальних котлів варіюється від різних чинників: модель, потужність, виробник, додаткові функції для підвищення комфорту використання. Однак ми гарантуємо, що у нас ви знайдете найвигідніші пропозиції. Переконайтеся в цьому особисто!

Ціна на Котли

КотлиЦіна, грн.
Котел електричний Hot-Well Elektra Lux 4,5кВт/220 без насоса механічне керування3000 грн.
Котел електричний Hot-Well Elektra Lux 6/220 механічне керування5300 грн.
Котел електричний Hot-Well Elektra Lux L 12/380 LED дісплей з насосом5300 грн.
Котел електричний Hot-Well Elektra Lux L 24/380 LED дісплей без насоса4200 грн.
Котел електричний Hot-Well Elektra Lux L 3/220 LED дісплей без насоса1955 грн.
Котел електричний Hot-Well Elektra Lux L 4.5/220 LED дісплей без насоса2140 грн.
Котел електричний Hot-Well Elektra Lux L 9/380 LED дісплей з насосом5240 грн.