Фільтри
Ви обрали наступне:
Бренд: WILO
Скинути параметри
Ціна
Бренд
Aquatica (+41)
grundfos (+8)
Icma (+2)
Katran (+8)
Leo (+2)
sd forte (+2)
SUNTERMO (+7)
Wetron (+5)
womar (+8)
dab (+20)
Дивитися всі Приховати все

Насоси циркуляційні WILO

Діючі пропозиції:
За даним запитом не знайдено товарів.
Насоси циркуляційні WILO

Сучасні системи автономного опалення та гарячого водопостачання включають використання додаткових приладів і обладнання, одними з найбільш важливих елементів такого обладнання є циркуляційні насоси.  циркуляційні насоси забезпечують рух рідини - теплоносія в замкнутій системі опалення, що дозволяє домогтися оптимального режиму циркуляції тепла, створення необхідного теплового режиму всередині приміщення, сприяє підвищенню коефіцієнта корисної дії опалювального обладнання, економії енергії, збільшення тепловіддачі і терміну служби опалювального котла.  

Циркуляційні насоси однієї модифікації і одного модельного ряду, як правило, відрізняються продуктивністю, діаметром прохідного перетину патрубків, відстанню між кінцями патрубків (величиною бази).  Для того, щоб ідеально підібрати відповідний за характеристиками насос для конкретного опалювального обладнання. 

  • насоси даного призначення відповідають наступним основним споживчим вимогам: низьке енергоспоживання 
  • тривалий термін служби 
  • надійність і стабільність експлуатації 
  • експлуатація без постійного технічного обслуговування 
  • безшумна робота 

Циркуляційні насоси в конструктивному технічному відношенні відрізняє робота з мокрим ротором, тобто ротор насоса занурений в рідину, що перекачується.  Статор надійно ізольований від ротора гільзою з нержавіючої сталі. Крильчатка, виготовлена ​​зі стійкого технополимера або нержавіючої сталі, металокерамічний підшипники з високою якістю поверхні мають високу стійкість до корозії.  Дана конструкція оптимально розрахована для забезпечення циркуляції теплоносія в котельних установках і сонячних колекторах. Застосування сучасних технологій виробництва досягнута висока ефективність роботи насосів і їх тривалий термін служби. Інтернет-магазин Сантехдеталь має широкий асортимент циркуляційних насосів, які покликані задовольнити найсуворіші запити споживачів надійністю своєю конструкцією та діапазоном робочих характеристик. 

Ціна на Насоси циркуляційні

Насоси циркуляційніЦіна, грн.