Фільтри
Ви обрали наступне:
Бренд: FERRO
Скинути параметри
Ціна
Бренд
AM/PM (+2)
Aquatica (+27)
Bianchi (+51)
brinex (+18)
corso (+30)
Falanco (+6)
Gerts (+5)
gf (+54)
Globus Lux (+4)
Дивитися всі
Дивитися всі Приховати все

Cмесители для кухні Ferro

Діючі пропозиції:
2 654
Відгуки
Cмесители для кухні Ferro

В процесі покупки нового змішувача необхідно звернути увагу на ряд чинників, які впливають на його якість. Виріб має бути максимально функціональним, для чого виробник зобов'язаний приділити увагу зручності в управлінні. Наступним важливим пунктом є застосування якісних компонентів і відповідний рівень складання. Дизайн змішувача повинен відповідати сучасним вимогам.

Саме таким є змішувач для кухні Ferro, який ви можете замовити на нашому сайті. Великий вибір продукції дозволяє замовити сантехніку недорого, отримавши впевненість у правильності власного рішення.  Інтернет-магазин пропонує вашій увазі сантехніку від польського виробника, яка отримала чимало позитивних відгуків від покупців з Центрально-Східної Європи. Виробничі потужності компанії і логістичний центр перебувають у Скавине.

Асортимент змішувачів для кухні від Ferro

Бренду вдалося зайняти одну з лідируючих позицій на ринку сантехніки завдяки 20 років наполегливої праці і розширення на ринку сусідніх країн. Для виробництва сантехніки компанія застосовує якісну латунь, яка отримує хромове покриття. В результаті поверхня стає не тільки блискучою, але і приємною на дотик.

Спосіб монтажу

Замовляючи змішувач для кухні Ferro, ви також можете вибрати, який з варіантів монтажу краще підійде для приміщення:

  • врізний
  • настінний

Щоб підключити змішувач врізним способом, не потрібно багато зусиль. Досить з'єднати водопровід і виріб з допомогою гнучкого шланга. У той же час покупцеві потрібно переконатися в тому, що отвори мийки збігаються з розмірами змішувача. Альтернативним варіантом є настінні змішувачі для кухні Ferro. Для їх монтажу потрібно підвести комунікації.

Тип управління

Для активації потоку і налаштування температури виробник передбачив наступні варіанти управління:

  • одноважільний
  • вентильний
  • двохвентильний
  • термостат

Двохвентильні і одноважелі конструкції залишаються найпоширенішими. Перші відрізняються довговічністю і гармонійним зовнішнім виглядом. Вони встигли відмінно зарекомендувати себе на ринку і представлені сотнями різних моделей. У разі необхідності двохвентильний змішувач завжди можна відремонтувати. Одноважільні вироби набули лідируючі позиції на ринку, оскільки відрізняються максимально простим управлінням. Єдиний важіль дозволяє змішати воду і вибрати відповідний натиск.  Змішувачі для кухні Ferro з термостатним управлінням дозволяють задати певну температуру, яка буде зберігатися при наступних включеннях до її зміни.

Чому варто купити змішувач для кухні Ferro в Сантехдеталь™?

Доставка в Київ, Дніпро, Харків та інші міста України здійснюється протягом трьох діб. Ми подбаємо про те, щоб до вас дійшли вироби без дефектів, які вони можуть отримати в процесі транспортування. Каталог дозволяє вибирати хороший змішувач для кухні в будь-якому стилі, а низькі ціни роблять співпрацю ще більш вигідним.

Ціна на Cмесители для кухні Ferro

Cмесители для кухні FerroЦіна, грн.
Змішувач для кухні Ferro Algeo BAG42654 грн.