Про інтернет-магазин Сантехдеталь

Маленькі мрії та грандіозні плани.

Вже протягом 20 років ми втілюємо Ваші мрії та грандіозні плани. У нас можна знайти буквально всю сантехніку для оздоблення вашого дому. Ми продаємо за справедливою ціною та надаємо гарантію, бо вважаємо, що інтернет покупки мають бути максимально зручним і безпечним. І щоразу, коли хтось натискає «Купити», ми розуміємо, що робимо потрібну справу.

Наша мета − бути корисними.

Ми віримо, що речі існують для того, щоб робити життя простішим, приємнішим і добрішим. Тому й пошук тієї самої речі повинен бути швидким, зручним і приємним. Ми не просто продаємо сантехніку. Ми допомагаємо знайти саме те, що потрібно вам, в одному місці та без зайвих хвилювань, щоб ви не витрачали життя на пошуки, а просто жили щасливо. Сантехдеталь − це універсальна відповідь на будь-який запит, початок пошуку та його кінцева зупинка, справжній помічник. Ми назавжди позбавляємо своїх покупців від неприємних компромісів, виконуємо бажання і даємо змогу мріяти сміливіше. Завдяки розумному пошуку та чесному сервісу ми робимо життя наших клієнтів трішки кращим просто зараз.

Щастя починається з простих речей.

І ми допомагаємо ці речі знайти: підказуємо, як обрати потрібну саме вам сантехніку; мотивуємо прогресувати та не боятись новинок ; даємо можливість створити справжній затишок. Ми хочемо, щоб ви знали, що шукаєте, і могли аргументувати свій вибір. Для цього ми пишемо статті та відстежуємо новинки.

Щоб мрії здійснювалися легко.

У нас є офлайн-магазини, щоб ви могли прийти, потримати в руках і протестувати вподобаний продукт. Ми хочемо, щоб у нас був найкращий у світі сервіс, тому навчаємо співробітників не тільки технічній частині справи, а й роботі з клієнтом.

15000
доступних товарів у магазині
81%
наших покупців повертаються
29млн
користувачів  відвідали Сантехдеталь в 2019 році
1000
відвідувачів на день

Доставка по всій Україні

 

Зручна доставка.

І звичайно, будь-який товар можна замовити з доставкою. Ми доставляємо замовлення по Полтаві і Кременчуку протягом одного дня, а по Україні − 1-2 дні. Усе − без передоплати, якщо потрібно − у кредит. Оплата готівкова або безготівкова − як вам зручніше.

Далі − більше.

Ми хочемо, щоб у наших клієнтів взагалі ніколи не виникало запитання «де знайти потрібну сантехніку». Тому сьогодні ми не тільки офлайн та  онлайн-магазин, а ще й майданчик для продавців. Хтось почне з нами свій перший бізнес (або розширить наявний). Це вигідно всім: і покупцям, і продавцям, і навіть нам − адже так ми допоможемо більшій кількості людей стати трохи щасливішими.

Чекаємо на вас тут:

Магазини:

м. Полтава, вул. Решетилівська, 35

м. Кременчук, проспект Свободи, 7а