Оплата частинами

«Оплата частинами» від Приватбанку!


Це найпростіший та найшвидший спосіб кредитування. Все що вам потрібно для оформлення «Оплати частинами» це кредитна карта Приватбанку («Універсальна» або «Gold»), а також елітні карти для VIP-клієнтів (Platinum, World Black Edition, World Elite, Visa Infinite). В момент оформлення замовлення на сайті з Вашого кредитного ліміту картки списується тільки перший платіж, всі наступні — тим же числом в наступних місяцях до повного погашення суми товару. Оформити онлайн-заявку на отримання кредитної карти Приватбанку можна за посиланням.


Переваги


-Для оформлення не потрібен паспорт та ідентифікаційний код.
-Немає необхідності відвідувати банк, вся процедура оформлення проходить на сайті інтернет-магазину Сантехдеталь. Скористатися «Оплата частинами» так само просто, як оплатити покупку кредитною карткою по терміналу в магазині.
-Щомісячну суму платежу за придбання, зручно вносити на картку через Приват 24, термінали самообслуговування або в будь-якому з відділень Приватбанку.
-Ви також можете погасити кредит достроково, самостійно через свій Приват24 або по звернутися у Банк на входящую лінію 3700.
-Ви можете управляти кредитом за допомогою додатку «Оплата частинами»