Пєдестал для умивальника

Знайдено 56 товарів
Сортування по:
Фільтри
Ціна
грн
Бренд
VILLEROY & BOCH (2)
Volle (1)
laufen (1)
ROCA (19)
Kolo (13)
DURAVIT (6)
Colombo (4)
azzurra (6)
Дивитися всі Приховати все
Країна-виробник
італія (6)
україна (1)
Дивитися всі Приховати все
Монтаж
підвісний (1)
підлоговий (10)
настінний (1)
Дивитися всі Приховати все
Спосіб монтажу
підлоговий (9)
підвісний (1)
Дивитися всі Приховати все
Ширина
Тип виробу
п'єдестал (10)
напівп'єдестал (4)
Дивитися всі Приховати все
Скинути всі
Фільтр
Діючі пропозиції:
2 207грн
ROCA
-37%
"ЖИРАЛЬДА" напівп'єдестал
1 518грн
962грн
ROCA
-37%
"ЖИРАЛЬДА" п'єдестал
1 796грн
1 132грн
ROCA
1 776грн
ROCA
1 776грн
ROCA
2 043грн
ROCA
2 529грн
ROCA
7 280грн
DURAVIT
8 398грн
ROCA
1 610грн
Kolo
7 700грн
DURAVIT
8 995грн
DURAVIT
-20%
D-CODE п'єдестал
1 715грн
1 372грн
DURAVIT
2 370грн
ROCA
2 486грн
ROCA
1 487грн
ROCA
2 102грн
ROCA
2 359грн
ROCA
6 016грн
ROCA
Пєдестал для умивальника
Ванна кімната

В інтернет-магазині “Сантехдеталь” запропонований широкий асортимент п'єдесталів під раковину за помірними цінами. На нашому сайті Вам представлений великий каталог як недорогих напівп'єдесталів і п'єдесталів під умивальник, так і популярних моделей від відомих виробників, виготовлених з санфаянса і санфарфора та з різним типом встановлення: підлогові; пристінні; підвісні.

П'єдестал для умивальника виконує роль декоративного ніжки, яка ховає в собі всі непривабливі технічні комунікації. Як правило, їх купують в комплекті з раковиною, однак, це не скасовує можливості придбати його окремо. Що потрібно знати і на що необхідно звертати увагу, щоб п'єдестал під умивальник виконував свою роль, і вписався в дизайн?

Основне завдання, яке п'єдестал для раковини виконує - це приховування труб і шлангів. Тому, в першу чергу необхідно переконається, що в ньому все поміститься. Зробіть виміри труби, сифона і шлангів підведення води. Приплюсуйте їх все і візьміть загальний діаметр. Не варто брати впритул, залиште невеликий зазор, адже якщо все буде щільно, не виключено, що при установці ви щось пошкодити, що призведе до протікання.

Види п'єдесталів для умивальників

Перш, ніж замовити п'єдестал для умивальника, потрібно зрозуміти, що це таке і які є види. По суті, це ніжка, яка встановлюється прямо під раковиною. Вони бувають різної форми - від незграбної або закругленою, до максимально витонченої «вази» з різними декоративними вставками. Вони бувають двох видів - п'єдестали і Напівп'єдестали. Якщо перші встановлюються від статі і до самої раковини і мають фіксовану висоту (70 - 85 см), то другі - підвішуються на стіні, безпосередньо під раковиною. Таким чином з напівп'єдесталом у вас є можливість зробити підвісну раковину на будь-якій висоті.

Ціна на п'єдестал для умивальника безпосередньо залежить від матеріалу виробу. Самі найбільш часто використовувані, це: фарфор, фаянс, сталь і навіть скло. Як правило, ніжку вибирають до пари. П'єдестал для умивальника з будь-якого, з представлених матеріалів можна в інтернет магазині сантехніки Сантехдеталь.

Хочете купити п'єдестал для умивальника? Не забудьте виміряти висоту і відступ від стіни раковини. Після чого визначитеся з видом: п'єдестал або напівп'єдестал. Від цих моментів уже можете відштовхуватися і вибирати форму і матеріал.

Ми представляємо п'єдестал для раковин в широкому асортименті, щоб ви завжди могли підібрати підходящий варіант. Виконуємо доставку по Україні п'єдесталу для умивальника. Сантехніка та інші аксесуари в інтернет магазині сантехніки Сантехдеталь.