Фільтри
Ціна
Бренд
aquart (1)
DURAVIT (1)
Koller Pool (1)
LIDZ (2)
Sno (1)
VILLEROY & BOCH (2)
Volle (1)
Дивитися всі Приховати все
Тип виробу
ніжки (4)
ніжки для ванни  (1)
Дивитися всі Приховати все

Ніжки для ванни

Діючі пропозиції:
818
DURAVIT
1 402
ROCA
282
Sno
1 063
ROCA
999
VILLEROY & BOCH
486
LIDZ
459
LIDZ
343
aquart
2 016
VILLEROY & BOCH
436
Volle
390
Koller Pool
Ніжки для ванни

В інтернет-магазині “Сантехдеталь” запропонований широкий асортимент ніжок для ванни за помірними цінами. На нашому сайті Ви знайдете найпопулярніші моделі даного аксесуару: металеві ніжки для сталевої ванни; чавунної; для акрилової. Декоративні ніжки надають певного стилю ванній кімнаті, на жаль, вони не витримують великого навантаження. Для міцного кріплення ванни, застосовуються регульовані ніжки, які розраховані на велику вагу.

Ніжки для ванни бувають як декоративні, так і опорні. Одні виконують функцію аксесуара і лише доповнюють дизайн ванної кімнати, інші ж надійно утримують ванну на місці, щоб людина могла спокійно і безпечно нею користуватися.

Ніжки для ванни в інтернет магазині сантехніки Сантехдеталь представлені в широкому модельному ряду. Залишається лише подивитися і вибрати відповідний вам варіант. А як визначиться, що саме вам підходить? Постараємося в цьому допомогти.

Види ніжок для ванни

Перш, ніж ніжки для ванни купити, необхідно вибрати потрібний варіант. Головною відмінністю даного вироби, це вид ванни, для якої вони будуть застосовуватися:

Ніжки для чавунної ванни. Дані ванни відрізняються тривалим терміном служби і вкрай великою вагою. Тому, ніжки для такої чаші повинні бути досить міцними, здатними витримати високі навантаження. Додатково до ніжок, можна підсилити опору за рахунок цегли або газоблоків, а непривабливий вигляд закрити панеллю для ванни.

Ніжки для металевої ванни. Дані вироби відрізняються меншою вагою, в порівнянні з чавунними, високою практичністю, не бояться фізичних впливів. Є безліч різних видів ніжок для них. Радимо придивитися до регульованим, які з легкістю встановлюються в необхідному положенні.

Також, існують різні каркаси, які дозволять майстру встановити сталеву ванну в будь-якій частині кімнати.

Ніжки для акрилової ванни. Акрилові чаші відрізняються легким вагою, широким модельним рядом і низькою вартістю. Ніжки для даного виду сантехнічного вироби йдуть, як правило, приблизно в одному виді. Часто їх навіть комплектують разом з ванною. Висоту ніжок можна регулювати, що дозволить зручно налаштувати потрібну висоту, щоб забезпечити хороший слив.

Ціна на ніжки для ванни варіюється і залежить від моделі. Ми пропонуємо замовити ніжки для ванни за найнижчою ціною. Ніжки для ванни з доставкою по всій Україні в нашому інтернет магазині сантехніки Сантехдеталь.

Ціна на Ніжки до ванн

Ніжки до ваннЦіна, грн.
D-CODE ніжки до ванни і піддона818 грн.
ROCA комплект ніжок для ванни SWING1402 грн.
SNO ніжки до ванн282 грн.
Ніжки ROCA на чавунні ванни1063 грн.
Ніжки для ванн VILLEROY999 грн.
Ніжки для ванни Lidz Nozki A486 грн.
Ніжки для ванни Lidz Nozki R459 грн.
Ніжки для ванни з сидінням Aquart A05ER0S30343 грн.
Ніжки до ванн Squaro Edge 180*80см2016 грн.
Ніжки до ванни Volle LU-04 універсальні LU-04436 грн.
Ніжки до сталевих ванн Koller Pool APMAAD100390 грн.