Ніжки для ванни

Знайдено 9 товарів
Сортування по:
Фільтри
Ціна
грн
Бренд
Kolo (1)
Volle (1)
aquart (2)
DURAVIT (1)
ROCA (2)
VILLEROY & BOCH (1)
Дивитися всі Приховати все
Скинути всі
Фільтр
Діючі пропозиції:
694грн
DURAVIT
1 123грн
ROCA
267грн
Kolo
Ніжки до ванн
SNO ніжки до ванн
252грн
1 010грн
ROCA
Ніжки до ванн
Ніжки для ванн VILLEROY
811грн
VILLEROY & BOCH
363грн
aquart
372грн
Volle
363грн
aquart

В інтернет-магазині “Сантехдеталь” запропонований широкий асортимент ніжок для ванни за помірними цінами. На нашому сайті Ви знайдете найпопулярніші моделі даного аксесуару: металеві ніжки для сталевої ванни; чавунної; для акрилової. Декоративні ніжки надають певного стилю ванній кімнаті, на жаль, вони не витримують великого навантаження. Для міцного кріплення ванни, застосовуються регульовані ніжки, які розраховані на велику вагу.

Ніжки для ванни бувають як декоративні, так і опорні. Одні виконують функцію аксесуара і лише доповнюють дизайн ванної кімнати, інші ж надійно утримують ванну на місці, щоб людина могла спокійно і безпечно нею користуватися.

Ніжки для ванни в інтернет магазині сантехніки Сантехдеталь представлені в широкому модельному ряду. Залишається лише подивитися і вибрати відповідний вам варіант. А як визначиться, що саме вам підходить? Постараємося в цьому допомогти.

Види ніжок для ванни

Перш, ніж ніжки для ванни купити, необхідно вибрати потрібний варіант. Головною відмінністю даного вироби, це вид ванни, для якої вони будуть застосовуватися:

Ніжки для чавунної ванни. Дані ванни відрізняються тривалим терміном служби і вкрай великою вагою. Тому, ніжки для такої чаші повинні бути досить міцними, здатними витримати високі навантаження. Додатково до ніжок, можна підсилити опору за рахунок цегли або газоблоків, а непривабливий вигляд закрити панеллю для ванни.

Ніжки для металевої ванни. Дані вироби відрізняються меншою вагою, в порівнянні з чавунними, високою практичністю, не бояться фізичних впливів. Є безліч різних видів ніжок для них. Радимо придивитися до регульованим, які з легкістю встановлюються в необхідному положенні.

Також, існують різні каркаси, які дозволять майстру встановити сталеву ванну в будь-якій частині кімнати.

Ніжки для акрилової ванни. Акрилові чаші відрізняються легким вагою, широким модельним рядом і низькою вартістю. Ніжки для даного виду сантехнічного вироби йдуть, як правило, приблизно в одному виді. Часто їх навіть комплектують разом з ванною. Висоту ніжок можна регулювати, що дозволить зручно налаштувати потрібну висоту, щоб забезпечити хороший слив.

Ціна на ніжки для ванни варіюється і залежить від моделі. Ми пропонуємо замовити ніжки для ванни за найнижчою ціною. Ніжки для ванни з доставкою по всій Україні в нашому інтернет магазині сантехніки Сантехдеталь.

Ніжки для ванни в інтернет магазині

Ніжки для ванниЦіна
D-CODE ніжки до ванни і піддона694 грн
ROCA комплект ніжок для ванни SWING1123 грн
SN14 Універсальний комплект ніжок для ванної (2 шт.)267 грн
SNO ніжки до ванн252 грн
Ніжки ROCA на чавунні ванни1010 грн
Ніжки для ванн VILLEROY811 грн
Ніжки для ванни з сидінням Aquart A05ER0S30363 грн
Ніжки до ванни Volle LU-04 універсальні LU-04372 грн
Ніжки до сталевих ванн Koller Pool APMAAD100363 грн