Вібраційний насос

Знайдено 15 товарів
Сортування по:
Фільтри
Ціна
грн
Бренд
Урожай (2)
womar (1)
САДко (1)
Струмок (2)
Ручеек (1)
Малиш (2)
Дачник (4)
Водолей (1)
Водограй (1)
Дивитися всі Приховати все
Макимальний натиск, м
63 (2)
50 (1)
60 (2)
40 (9)
Дивитися всі Приховати все
Потужність
320вт (1)
350вт (2)
260вт (3)
240вт (4)
230вт (2)
225вт (1)
150вт (1)
Дивитися всі Приховати все
Довжина кабелю, м
10 (2)
8 (1)
5м (1)
7 (4)
5 (4)
Дивитися всі Приховати все
Країна виробник
україна (13)
китай (1)
Дивитися всі Приховати все
Глибина
5м (1)
3м (13)
Дивитися всі Приховати все
Напруга
220в (12)
220-240 в (2)
Дивитися всі Приховати все
Скинути всі
Фільтр
Діючі пропозиції:
555грн
Водограй
Тип
насос вібраційний
975грн
Водолей
Тип
насос вібраційний
606грн
Дачник
Тип
насос вібраційний
640грн
Дачник
Тип
насос вібраційний
665грн
Дачник
Тип
насос вібраційний
635грн
Дачник
Тип
насос вібраційний
590грн
Малиш
Тип
насос вібраційний
865грн
Ручеек
Тип
насос вібраційний
825грн
САДко
Тип
насос вібраційний
655грн
Струмок
Тип
насос вібраційний
596грн
womar
555грн
Малиш
Тип
насос вібраційний
640грн
Струмок
Тип
насос вібраційний
580грн
Урожай
Тип
насос вібраційний
575грн
Урожай
Тип
насос вібраційний
Вібраційний насос
Насосне обладнання

Вібраційні насоси застосовуються для відкачування води із затоплених приміщень, підвалів і погребів, для поливу городу, для подачі води з колодязя або свердловини. Елементарна конструкція вібраційних насосів робить їх невибагливими як у експлуатаціі, так і в техобслуговуванні. Оскільки в конструкції таких насосів немає обертових деталей і підшипників, вони не потребують постійного змащення. Механізм вібраційних насосів майже не нагрівається, відповідно, зношується з меншою інтенсивністю. Можливе застосування вібраційних насосів для води, в складі якої є луги і мінеральні солі. В інтернет-магазині “Сантехдеталь” запропонований великий асортимент вібраційних насосів різного призначення, потужності та напору води від провідних виробників.

Вібраційний насос: все, що ви б хотіли дізнатися про нього

Вібраційні водяні насоси представляють найбільш затребувану різновид насосних виробів. Купити подібне обладнання все частіше віддають перевагу для формування системи водопостачання і поливів. Найчастіше вони застосовуються для колодязів, однак часом – і для свердловин.

Процес всмоктування і переміщення води тут здійснюється за допомогою поступально-зворотних рухів поршнів. У процесі подачі електроструму на котушку, утворюється магнітне поле. Воно виконує функцію втягування якоря, який спочатку розташовується в камері нагнітання. В цей час гумовий поршень вигинається.

В момент падіння тиску в камері всмоктування починає з'являтися вода. Коли вона цілком заповнює обсяг, дію магнітного поля зникає. Так як всі отвори в вібраційних насосах закриваються зворотними клапанами, вона може потрапити виключно в нагнітати камеру. Туди вона виштовхується допомогою повернувся інше положення штока. Саме у даний момент спостерігається вторинне намагнічування, і рідина виштовхується в трубопровід безпосередньо з нагнітаючої камери.

Що стосується кількості рухів поршнем насоса, воно перевищує сотню в секунду. Так як його хід занадто малий, зовні це проявляється лише в вібрації, що і видно, і чути гулом магнітних котушок.

Пара слів про плюси вібраційних насосів

Вібраційні насоси являють собою малопотужні механізми, які, відповідно, споживають мінімум електроенергії. Найчастіше виробники пропонують купити вібраційні насоси, потужність яких становить від 100 до 300 Вт. Цього абсолютно досить, щоб від насоса до пункту видачі довжина дорівнювала до 80 метрів, що влаштовує більшість користувачів.

Крім того, зазначене значення залежить від кількості клапанів. За даним показником, вони поділяються на:

  • одноклапанные;
  • двухклапанные.

Що стосується ступені потужності, другі істотно виграють по цьому параметру, так як оснащуються двома точками одночасного забору води.

На сьогоднішній день, купити вібраційні насоси можна за цілком прийнятною вартості, завдяки чому вони і завоювали визнання сотень користувачів.

До числа незаперечних переваг вібраційних насосів відноситься також простота їх механізму і висока ефективність. Володіючи мінімальними знаннями щодо комплектації вироби, їх ремонт можна здійснювати самостійно.

Дотримання умов експлуатації гарантує майже 100-відсотковий тривалий термін служби подібних насосів. Занурювальні вироби виступають відмінним варіантом для очищення від мулу водяних свердловин, а також для нетривалого поливу городу і саду. Дані вироби впевнено займають верхню щабель п'єдесталу універсальних девайсів.

Вартість вібраційного насоса: коли якість бере верх над вартістю

Довговічне і якісне виріб за низькою ціною – зовсім не вигадка. В нашому інтернет-магазині сантехніки представлений багатий асортимент по-справжньому якісних пристроїв. При цьому ціни на вібраційні насоси радують своєю доступністю.

Дніпро, Одеса, Харків, Миколаїв, Київ – в якому б куточку України ви не знаходилися, всього в кілька кліків ви можете стати володарем надійного пристрої, яке на протягом тривалого часу буде радувати найвищим якістю.