Фільтри
Ціна
Колір
синя (1)
червона (1)
червоний (1)
Дивитися всі Приховати все

Ізоляція для труб

Діючі пропозиції:
Топ продаж
Новинка
Гофротруба для теплої підлоги ф18/22мм синя
229
Icma
Топ продаж
Новинка
Гофротруба для теплої підлоги ф18/22мм червона
229
Icma
Топ продаж
Новинка
Гофротруба для теплої підлоги ф29/34мм синя
479
Icma
Топ продаж
Новинка
Гофротруба для теплої підлоги ф29/34мм червона
479
Icma
0
Icma
Ізоляція для труб

Ізоляція для труб

Ізоляція для труб - це один з найважливіших елементів сучасного енергопостачання. Адже завдяки теплоізоляції, значно знижується втрата тепла, що призводить до економії.

Якщо спочатку закласти в проект ізоляцію труб, можна значно заощадити на опаленні та ремонті. Сьогодні дана річ необхідна практично скрізь: починаючи від вашого дачного будиночка і закінчуючи багатоквартирними будинками, і величезними виробничими цехами.

Вимоги до теплоізоляційних гофре для труб, а вірніше їх матеріалами, залежить від типу даного трубопроводу, а також умов, в яких він експлуатується. Так, для холодного водопостачання, холодильників, кондиціонерів і т.д., ізоляція покликана захистити дані системи від промерзання і заморожування рідини. У той час як для труб теплоносія, ізоляція сприяє зниженню втрати тепла, а внаслідок і економії. Крім вищеназваного, також ізоляція для труб сприяє підвищенню їх терміну служби.

Якщо ви проектуєте тепла підлога в своєму будинку, то подбайте про спеціальну ізоляції для нього. Таким чином ви захистите магістралі для теплоносія від корозії, фізичних впливів. Також, ви будете значно економити енергію, за рахунок мінімальної втрати тепла в трубах.

Гофра для електричного теплого статі потрібна для того, щоб захистити термодатчик з кабелем від небажаних впливів будівельних матеріалів. Вона має бути досить міцною, а довжину необхідно підбирати відповідно до шнуром датчика. Діаметр ж потрібно брати з запасом, щоб датчик міг вільно пересуватися всередині.

Де купити ізоляцію для труб?

Купити ізоляцію для труб, гофри для труб, гофри для електричної теплої підлоги можна за найкращими цінами в інтернет магазині сантехніки Сантехдеталь. Перед тим, як замовити ізоляцію для труб, порахуйте необхідну кількість, але не варто брати впритул, краще завжди взяти пару метрів запасу. Ціна на ізоляцію для труб в нашому інтернет магазині сантехніки найнижча на ринку в Україні. Також, є можливість покупки ізоляції для труб з доставкою по всій країні.

Ціна на Ізоляція для труб

Ізоляція для трубЦіна, грн.
Гофротруба для теплої підлоги ф18/22мм синя229 грн.
Гофротруба для теплої підлоги ф18/22мм червона229 грн.
Гофротруба для теплої підлоги ф29/34мм синя479 грн.
Гофротруба для теплої підлоги ф29/34мм червона479 грн.
Гофротруба для теплої підлоги ф29/34мм червона0 грн.