Каналізаційні труби
Популярні бренди сантехніки

Каналізація

Сьогодні на ринку сантехнічного обладнання представлений широкий вибір продукції, яка застосовується для монтажу каналізаційних систем.

Каналізаційна сантехніка - це внутрішні і зовнішні каналізаційні системи, труби і фітинги, каналізаційні баки і люки, зливна каналізація та інше обладнання, яке дозволяє максимально організувати систему водовідведення стічних вод.

Люки каналізаційні: їх види і застосування

Облаштування каналізаційної системи не можна уявити без монтажу люка. Через них можна також потрапити у внутрішню частину колодязя і провести там сантехнічні роботи.

Матеріали виготовлення люків різні: чавун – тривалість служби більше 75 років; пластик - моделі люків з цього матеріалу знаходяться в експлуатації не більше 50 років; композитний матеріал - термін експлуатації близько 20 років.

Каналізаційні труби і фітинги

Як внутрішня, так і зовнішня системи відводу стоку не можуть існувати без каналізаційних труб. Облаштовують ці системи за допомогою чавунних або полімерних труб. Металеві вироби схильні до корозії, чавунні - при монтажі доставляють сантехнікам багато клопоту. Для каналізації в квартирі або приватному будинку вибирають легкі з'єднувачі і труби, які виготовлені з полімерних матеріалів.

Всі зазначені вище товари каналізаційної сантехніки та багато інших можна придбати за помірною ціною в інтернет-магазині “Сантехдеталь”, де запропонований різноманітний вибір обладнання та аксесуарів від світових виробників.

Каналізаційні труби

Ефективна каналізація в вашому домі. Чи збираєтеся встановити нову каналізацію в будинку? Попередньо подивіться що вам потрібно і приходьте вибрати необхідний товар у нас в інтернет-магазині сантехніки Сантехдеталь!

Які каналізаційні труби вибрати?

У минулому в каналізаційних системах переважали труби з керамограніта і чавуну. Однак вони не були достатньо ефективними, тому їх замінили труби з ПВХ. Пластикові труби для каналізації легкі, прості в установці і надзвичайно стійкі до агресивних хімічних рідин. Завдяки цьому установка служить і виконує свою функцію протягом тривалого часу, не втрачаючи своїх властивостей. Для виконання домашньої сантехнічної установки, вам знадобляться труби трьох кольорів: помаранчевий, білий і сірий. Перші з них використовуються для установки зовнішнього трубопроводу. У свою чергу, білі і сірі труби призначені для внутрішніх конструкцій.

Труба каналізаційна і її комплектуючі

Щоб ефективно поєднати каналізаційні труби, вам потрібні, перш за все, редукційні з'єднання і перехідники - завдяки їм труби різного діаметру утворюють одне ціле. Крім того, вам також знадобляться коліна, трійники і хрестовини. Вони використовуються для того, щоб споруджувати складні магістралі на різних рівнях. Всілякі повороти, обводи і т.д.

Труби для каналізації

До цієї категорії входять труби і комплектуючі, необхідні для установки каналізаційної системи. Сантехнічна установка виготовляється з труб різної довжини і діаметру, вони бувають: 50 мм, 100 мм, 110 мм, 150 мм, 250 мм, 300 мм, 500 мм .. Щоб надійно їх з'єднати, вам потрібні редукційні з'єднання або подовжувальні фітинги. Каналізаційні коліна дозволяють вносити зміни в вертикальному напрямку, наприклад, при розломах стін. Коліна, трійники і хрестовини необхідні для розгалуження рівнів і для з'єднання схилів. Ми пропонуємо фітинги з різними кутами нахилу, тому ви можете побудувати систему з пологими арками.

Де купити труби для каналізації

У нашому інтернет-магазині сантехніки Сантехдеталь ви можете переконатися, що у нас найнижча вартість по всій Україні. Також можна купити каналізаційні труби з доставкою. Достатньо лише замовити їх через сайт і вказати адресу доставки.