Насосне обладнання
Популярні бренди сантехніки

Циркуляційний насос

Циркуляційний насос є невід'ємною частиною автономної системи гарячого водопостачання та / або опалення. Він забезпечує рівномірний розподіл води по всім «точок». Однак, для цього необхідно розрахувати потужність і відстань, а в разі нестачі - подумати про придбання декількох. Перш, ніж замовляти циркуляційний насос, потрібно визначитися з моделлю.

Автономна система опалення - це замкнутий контур, по якому рухається вода. Починаючи свій шлях від котла на виході і закінчуючи все там же, тільки на вході (обратке). Від того, з якою швидкістю вода подолає весь свій маршрут і повернеться назад, залежить як ефективність самого опалення, так і витрата. Адже якщо вода рухається швидше - то і повернеться вона теплішою, а значить її потрібно буде менше донагревать. Для цього і потрібен насос циркуляційний - він дозволяє підтримувати необхідну швидкість для максимально ефективної роботи всієї системи.

Сучасний котел має в оснащенні власний циркуляційний насос, однак, не варто розраховувати, що його вистачить для всього опалення. Адже часто його потужності просто не вистачає. Особливо це стосується випадків, коли підключають тепла підлога або система просто дуже об'ємна.

Насос циркуляційний для опалення буває двох типів:

  1.     З мокрим ротором. Працює практично безшумно, тому найкраще підходить для домашніх, невеликих систем. А ще такі насоси видаляють повітряні пробки самі.
  2.     З сухим ротором. Здатні справлятися з великими навантаженнями об'ємних опалювальних систем. Однак працюють дуже шумно, що означає, що вони повинні встановлюватися, наприклад, в підвалі, подалі від житлових кімнат.

Основні технічні критерії, за якими і варто орієнтуватися при виборі циркуляційного насоса:

  •     Потужність. Досить важливий критерій, адже тут не вийде взяти просто потужніший, щоб не переживати, що потужності буде занадто мало. Справа в тому, що якщо буде надлишок потужності, то труби будуть голосно шуміти, що погодьтеся, досить неприємно і абсолютно не бажано.
  •     Продуктивність. Необхідно розрахувати, яка кількість теплоносія (гарячої води) буде необхідно, для наповнення всієї системи. Правильно підібраний насос повинен справлятися з вашим кількістю і мати здатність задати необхідну швидкість руху.
  •     Напір. Здавалося б, а чим цей пункт відрізняється від попереднього? Даний показник відповідає за те, на яку висоту циркуляційний насос здатний підняти теплоносій. Це особливо важливо для приватних будинків на кілька поверхів.
  •     Робоча температура. Без цього ніяк, адже ми говоримо про насосах для опалювальних систем. Необхідно завжди мати максимальну точку з запасом, адже при роботі сама установка також нагрівається, що може привести до перевищення максимально допустимої температури і виходу з ладу пристрою.

Де купити циркуляційний насос?

Переходьте в наш каталог і робіть свій вибір! Ціна на циркуляційний насос безпосередньо залежить від усіх перерахованих вище критеріїв. Однак, варто зазначити, що ми завжди намагаємося продавати товари за доступними цінами, переконайтеся в цьому особисто!

Циркуляційний насос в інтернет магазині сантехніки Сантехдеталь - це можливість замовлення з доставкою в будь-яку точку України. Це впевненість в якості товару, а також в ціні. Все ще не можете визначитися з моделлю? Зателефонуйте нам на гарячу лінію і наші менеджери допоможуть вам зробити вибір.