Вентиляція
Популярні бренди сантехніки

Вентиляція

При будівництві будь-якого приміщення, важлива розробка ефективної системи вентиляції-складна інженерна мережа, до складу якої входить різного роду вентиляційне обладнання, повітроводи, монтажні елементи і широкий спектр додаткових аксесуарів. У сукупності ці деталі виконують ряд різноманітних функцій: приплив, витяжка, фільтрація, обігрів, охолодження - все, що потрібно для оптимальної сприятливої атмосфери всередині приміщення.

Залежно від типів обладнання, що входить до складу системи вентиляції, вона може мати різний функціональний діапазон, покривати різні за розміром площі, взаємодіяти з різноманітними по щільності повітряними масами. Вентиляційна система виконує дуже широкий ряд функцій, які можна згрупувати таким чином: подача, видалення, транспортування та обробка повітря.

В інтернет-магазині “Сантехдеталь” Ви можете знайти великий асортимент брендових вентиляційних виробів провідних світових виробників та лідерів сучасного ринку вентиляції , різного дизайну, розмірів та форм конструкції.

Вентиляція. Як правильно вибрати?

Гарне вентиляційне обладнання у приміщенні – важливий фактор для здоров'я людини. Фахівці рекомендують тільки якісну вентиляцію. Купити вентиляційні системи можна для виробничого цеху, комерційного приміщення, житлового будинку, ресторану, навчальних корпусів.

Свіжість і чистота повітря – невід'ємна частина хорошого самопочуття. Тому в кожному приміщенні потрібна регуляція повітрообміну. Купити вентиляційні системи можна в інтернет-магазині компанії «Сантехдеталь». Що собою являє вентиляція, і яка її мета?

Вентиляція і її грамотний підбір

Невеликі побутові та комерційні приміщення можуть бути обладнані побутовим витяжним вентилятором. Великі компанії і підприємства обладнуються промисловим типом вентиляторів, здатних швидко очищати повітря від сильного забруднення пилом. Системи вентиляції в інтернет-магазині «Сантехдеталь» у України підбираються залежно від мікроклімату та обсягу площі. 

Правильно підібрати і купити вентиляційну систему допоможуть менеджери інтернет-магазину «Сантехдеталь». В каталозі великий асортимент обладнання по самим різним цінами, включаючи бюджетні моделі для маленьких приміщень.  

Мета вентиляції – регулювати циркуляцію повітря в приміщенні. Система розроблена для створення ідеального мікроклімату і комфортних умов людини. Тому при будівництві будівлі проектування вентиляції – головне завдання. Провітрювання приміщення впливає на відсутність вологості, сухості. Відображається на обробці. Усуває розтріскування, поява цвілі, грибка.

Інтернет-магазин сантехніки «Сантехдеталь» пропонує зробити вибір з каталогу і придбати вентиляційну систему прийнятним цінами. У Києві, Дніпрі, Харкові можна зробити замовлення з доставкою на будинок. Переваги замовлення через інтернет-магазин:

 • Величезний вибір вентиляційного обладнання.
 • Комплексні послуги.
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнтові.
 • Професійні співробітники.
 • Гарантія якості продукцію і установку.
 • Виконання доставки термін.

На нашому сайті можна швидко знайти потрібний варіант вентиляції. В пошукову рядок вводиться назва потрібного товару.  Обладнання і його опис відразу з'являється на екрані. Представлена продукція компанії доступна до замовлення клієнта цілодобово, за вигідною ціною.

Обладнання для вентиляції і його класифікація

В будь-якому приміщенні потрібна якісна система вентиляції. Для подачі свіжого повітря у кімнату і виведення відпрацьованого назовні потрібна установка компактного побутового припливно-витяжного пристрої – рекуператора. Автономна вентиляція відмінно справляється із завданням очищення повітряних мас в приміщенні. Вона класифікується за такими ознаками:

 • спосіб організації повітрообміну;
 • принцип роботи;
 • призначення;
 • зона обслуговування;
 • конструкція вентиляційних установок (складальна, моноблочна).

До системи вентиляції відноситься обладнання різного типу і призначення. Це можуть бути вентиляційні установки, фільтри повітронагрівачі, промисловий рекуператор, шумоглушники та ін. На сайті інтернет-магазину «Сантехдеталь» можна отримати консультацію про товарах і дізнатися остаточну вартість.

Від чого залежить вартість вентиляційного обладнання

Ціни на вентиляційне обладнання варіюються залежно від наступних факторів:

 • тип монтажу;
 • витрата повітря;
 • площа повітрообміну;
 • виробник;
 • рівень шуму;
 • тип рекуператора;
 • конструкція.

Мінімальна вартість вітчизняного рекуператора невеликий продуктивності становить від 3 тисяч гривень. Ціна зарубіжних моделей високої продуктивності, автоматичного управління з контролем кліматичних параметрів – від 20 тисяч гривень.