Вентиляційні канали

Знайдено 17 товарів
Сортування по:
Фільтри
Ціна
грн
Тип
канал (13)
гофра (3)
Дивитися всі Приховати все
Діаметр
125х1,5м (1)
125*0,5м (1)
125*1м (1)
110х55/1м (1)
110х55/2м (1)
110х55/1.5м (1)
110х55/0.5м (1)
100х1м (1)
100х1,5м (1)
100х0,5м (1)
Дивитися всі
Дивитися всі Приховати все
Скинути всі
Фільтр
Діючі пропозиції:
119грн
Vents
Тип
гофра
130грн
Vents
Тип
гофра
146грн
Vents
Тип
гофра
102грн
Vents
Тип
канал
250грн
Vents
Тип
канал
182грн
Vents
Тип
канал
99грн
Vents
Тип
канал
265грн
Vents
Тип
канал
178грн
Vents
Тип
канал
124грн
Vents
Тип
канал
304грн
Vents
Тип
канал
210грн
Vents
Тип
канал
478грн
Vents
Тип
канал
359грн
Vents
Тип
канал
134грн
Vents
Тип
канал
353грн
Vents
Тип
канал
715грн
Vents
Вентиляційні канали
Вентиляція

Повітроводи розроблені для поліпшення аеродинамічних показників вентиляційних систем, усуваючи всі негативні особливості. Ці деталі допомагають удосконалювати повітровивідні канали, допомагаючи повітрю пересуватися набагато швидше.

Повітропровід може застосовуватися в комплектації з вентиляційними системами як побутової, так і промислової сфери. Найчастіше повітроводи ставлять в багатоквартирні або приватні будинки, а також в складські приміщення, підвали, магазини, кафе тощо. Для квартир і приватних будинків для розведення витяжних систем використовують повітроводи пластикові, для складських і промислових приміщень найкраще підходять повітроводи з оцинкованої сталі.

В інтернет-магазині “Сантехдеталь” Ви можете знайти великий асортимент якісного обладнання від кращих брендів, які вже зарекомендували себе на ринку вентиляційних виробів.

Вентиляційні канали – основа повітрообміну в будинку

Проектування і монтаж вентиляційної системи – це складний і відповідальний процес, що вимагає грамотного підходу. В першу черга стоїть розібратися з комплектуючими, які необхідно придбати. інтернет-магазині сантехніки «Сантехдеталь» ви можете купити за прийнятною ціною:

  • Повітроводи – основу системи, яка виконує функцію фундаменту і забезпечує безперебійний доступ повітря в приміщення. Залежно від проекту будівлі і поставлених завдань можна вибрати матеріал, форму корпусу, наявність ізоляційного покриття.
  • Елементи для з'єднання і монтажу – якісь перехідники, які дозволяють додати вентиляції потрібну форму і міцно скріпити складові.
  • Анемостати, дифузори – це елементи конструкції, які монтуються зовні. Їх функція – забезпечення рівномірного розподілу потоку.
  • Вентиляційні грати – це не тільки елемент декору. Через них майстри отримують доступ до вентиляції у разі поломки, також вони розподіляють повітряні маси у потрібному напрямку, затримують сміття.

Якщо підійти до питання вибору воздуховода та інших елементів серйозно, ви зможете створити якісний вентиляційний канал, в повній мірою відповідний вашим вимогам. Для людей, які вперше зіштовхнулися з даною темою, ми готові надати безкоштовну консультаційну підтримку. Зверніться до представників магазину по вказаною номером телефону або напишіть в онлайн-чат – ввічливі менеджери з радістю знайдуть відповіді на всі питання!

Повітроводи в інтернет-магазині «Сантехдеталь»: висока якість і доступні ціни

В каталозі маркету ви знайдете кілька варіантів виробів. Найбільш помітне розходження полягає у формі: існують вентиляційні повітроводи круглого перетину і прямокутного. Професіонали рекомендують віддавати перевагу першою різновиди, так як показники опору повітряних мас у таких виробів набагато нижчі, ніж у аналогів.

Другий тип актуальний для малогабаритних квартир. З їх допомогою ви зможете створити компактну систему, оскільки співвідношення висоти і ширини для них може доходити до значення 1:4. Однак така економія позначається на ефективності і рівень звукоізоляції: може знадобитися монтаж додаткових елементів. Враховуйте, що розмір не може бути менше, ніж вихід шахти.

Ціни на повітроводи варіюються залежно від матеріалу, наявність додаткових деталей, заявленого функціоналу і габаритів. Незалежно від обраної форми, ви отримаєте якісний результат при умови грамотно створеного проекту. Уточнити вартість вентиляційних каналів можна безпосередньо в каталозі або по телефону.

Умови доставки Київ, Харків, Дніпро і інші міста України уточнюються індивідуально. Менеджери розкажуть про доступних способи оплати, терміни відправлення та інших нюансах.