Грати для вентиляції

Знайдено 36 товарів
Сортування по:
Фільтри
Ціна
грн
Бренд
Домовент (21)
Vents (15)
Дивитися всі Приховати все
Тип
Діфузор (3)
гратка (33)
Дивитися всі Приховати все
Діаметр
175х175 (1)
150х150 (1)
152 (1)
125 (5)
150 (3)
122 (2)
121 (1)
120 (1)
102 (1)
100 (3)
Дивитися всі
Дивитися всі Приховати все
Форма
кругла (6)
прямокутна (7)
квадратна (13)
Дивитися всі Приховати все
Скинути всі
Фільтр
Діючі пропозиції:
153грн
Vents
Тип
гратка
115грн
Vents
Тип
гратка
222грн
Vents
Тип
гратка
222грн
Vents
Тип
гратка
124грн
Vents
Тип
гратка
155грн
Vents
Тип
гратка
31грн
Домовент
Тип
гратка
60грн
Домовент
Тип
гратка
77грн
Домовент
Тип
гратка
78грн
Домовент
Тип
гратка
26грн
Домовент
Тип
гратка
59грн
Домовент
Тип
гратка
58грн
Домовент
Тип
гратка
43грн
Домовент
Тип
гратка
64грн
Домовент
Тип
гратка
41грн
Домовент
Тип
гратка
45грн
Домовент
Тип
гратка
38грн
Домовент
Тип
гратка
69грн
Домовент
Тип
гратка
73грн
Домовент
Тип
гратка
Грати для вентиляції
Вентиляція

Вентиляційні решітки слугують засобами рівномірного розподілу повітря у системах витяжної вентиляції та також є естетичними елементами, маскуючи помітні отвори у приміщеннях. і можуть мати різний дизайн, розміри та форму – круглу, квадратну, прямокутну. Придбати такі вироби за доступною ціною можна в інтернет-магазині, де представлений величезний каталог обладнання від перевірених виробників, а саме: вироби зі зворотними клапанами, вентиляторами; декоративні моделі; решітки для дверей, витяжок, зовнішніх споруд; регульовані пристрої

В інтернет-магазині “Сантехдеталь” Ви можете знайти великий асортимент вентиляційних решіток з металевих та пластикових матеріалів, різного дизайну, розмірів та форм конструкції.

Вентиляційні решітки: невеликі деталі з величезним значенням

Займаючись облаштуванням житла, ми часто помічаємо про дрібницях. Часом ми можемо не бачити чогось роками, але якщо це зникає, ми відразу відчуваємо різницю. Те ж саме можна сказати про гратах для вентиляції.

Багато думають, що це якийсь елемент декору. Але на насправді ці невеликі заслінки несуть дуже важливу функцію. В каталозі інтернет-магазину сантехніки «Сантехдеталь» ви знайдете безліч різновидів вентиляційних решіток, який відрізняються по типу і призначенню.

Якщо купити вентиляційні решітки правильного зразка, ви поліпшите якість життя в будинку. Через кілька тижнів після установки ви помітите, як змінився потік повітря, а здоровий мікроклімат всередині приміщень перешкоджає освіти цвілі навіть у найбільш вологих кімнатах.

Призначення і види вентиляційних решіток

Зазвичай система вентиляції прихована від сторонніх око спеціальної заслінкою. Щоб купити вентиляційну ґрати, яка буде служити протягом довгих років, важливо звертати увагу не тільки на функціонал і ефективність роботи, але і на естетичний зовнішній вигляд, тип приміщень.

В залежності від області застосування решітки діляться на такі підгрупи:

  • Витяжні – призначені для приховування вентиляційних отворів. Деякі різновиди використовуються в якості для декору маскування прорізів у стінах, конструкція інших спрямована на зміни інтенсивності потоку повітря в домі.
  • Припливні – часто монтуються з зовнішньої сторони споруди. Їх головна функція – захист приміщень від проникнення гризунів, невеликих птахів та інших тварин вентиляційні ходи. Правильно підібрана решітка здатна значно поліпшити оформлення фасаду.
  • Перетічні – у деяких ситуаціях для створення комфортного мікроклімату необхідний не тільки повітряний потік ззовні. Для цього встановлюються системи, що забезпечують повітрообмін між кімнатами. При цьому конструкція продумана до дрібниць і не порушує звукоізоляцію.

Щоб вибрати з різновидів вентиляційних решіток оптимальний варіант, прислухайтеся до порад фахівців. У разі виникнення труднощів ви завжди можете звернутися до менеджерів інтернет-магазину «Сантехдеталь». Ввічливі консультанти допоможуть оформити замовлення по телефону або в онлайн-режимі.

Вартість вентиляційних решіток в Україні

В асортименті представлені моделі в різних цінових категоріях. Ціна вентиляційних решіток залежить від обраної різновиди, габаритів, використовуються на виробництві матеріалів. Ми гарантуємо якість продукції і довгий термін експлуатації купленого товару.

Для уточнення умов оплати і ціни доставки в Київ, Дніпро, Харків та інші міста України звертайтеся до представників організації за вказаною у верхній частині сторінки контактному номером телефону. У нас реально купити якісну продукцію за прийнятною вартості!