Змішувач у Дніпрі
Популярні бренди сантехніки

Змішувачі

Змішувач виконує найважливішу роль як практичну, так і декоративну.

Так, він забезпечує нам можливість налаштувати необхідні температуру і натиск води. А також, є невід'ємною частиною інтер'єру кухні та ванної кімнати.

Змішувачі можна розділити на кілька видів, щодо їх застосування, конструктивними особливостями і типом монтажу:

  •     Змішувач для кухні, мийки;
  •     Змішувач для ванни;
  •     Змішувач для душу;
  •     Змішувач для умивальника;
  •     Змішувач для біде.

Види змішувачів по способу монтажу:

  •     врізні;
  •     настінні;
  •     На стільницю;
  •     Прихованого монтажу.

Вибираючи змішувач, звернете увагу на матеріал, з якого він виготовлений. Як правило, це латунь. Також виробники використовують силумін, нержавіючий метал, мідь, бронзу. Виріб повинен мати товсті стінки і хороший вагу. Це характеризує його довговічність.

Змішувачі в інтернет-магазині Сантехдеталь

Покриття. Змішувачі покривають хромом, емаллю, нікелем. Хромоване покриття забезпечить блиск вироби, а при належному догляді, зберегтися на довгі роки.

Змішувачі для кухні. Такі вироби відрізняються, як правило, високим виливом, щоб було зручно мити під ним посуд. Є безліч сучасних багатофункціональних рішень. Наприклад, гнучкий або висувною виливши. Він відкриває нові можливості, адже його можна повертати в будь-якому напрямку і під будь-яким кутом.

Змішувачі для раковини. Звертайте увагу на те, щоб, виливши мав достатню довжину. Часто покупці припускаються помилки, внаслідок чого руки упираються в задній борт умивальника, через що мити їх некомфортно. Існують моделі з коротким зливом, але вода з них біжить під кутом, що частково вирішує дану проблему.

Змішувач для ванни. Визначтеся, чи будете ви, крім прийому ванни, приймати душ. Якщо відповідь так - то можна подивитися на душові системи. Вони дозволяють як набирати воду в класичну ванну, так і з зручністю і повним комфортом - душ. Існують моделі і прихованого монтажу, всі комунікації ховаються в стіні або під ванною. Вони виглядають більш естетично, але дорожче і складніше в монтажі і обслуговуванні.

Змішувач для душу. Якщо ви встановлюєте душову кабіну, то буде досить лише змішувача для душу. Подивіться на моделі з термостатом. Вони дуже комфортні, адже достатньо лише один раз налаштувати необхідний рівень температури. В кожному наступному використанні вона буде такою ж.

Змішувач для біде. Чи будете ви набирати ванночку? А може досить лише лійки для гігієнічного душу? Потрібно відповісти на ці питання перед тим, як здійснювати покупку.

Ціна на змішувач, в тому числі, залежить від виробника. Адже імениті бренди, такі як: Grohe, Hansgrohe, Imprese, Bianchi, ravak і інші, гарантують нам високу якість і тривалий термін експлуатації. Всі вони мають свій унікальний дизайн, а також безліч запатентованих технологій.

Купити змішувач з доставкою по Україні можна за допомогою нашого інтернет магазину сантехніки Сантехдеталь. Наша мета - бути корисними. Ми кожен день намагаємося вдосконалюватися і поповнювати асортимент все новими і новими товарами. Щоб у Вас був широкий вибір і більше можливостей для підбору того варіанту, який ідеально підійде вам як за якістю та функціоналу, так і ціною. Замовити змішувач буквально в два кліка у нас швидко і просто! Переконайтеся самі.