Фільтри
Ви обрали наступне:
Тип: адаптер з різьбою
Скинути параметри
Ціна
Ширина

Адаптер із зовнішнім різьбленням

Діючі пропозиції:
Немає в наявності
Presto-PS
Адаптер із зовнішнім різьбленням

Щоб забезпечити повноцінний полив садової ділянки або присадибної території, використовуються різні види спеціального обладнання. Кожен садівник вибирає таку систему поливу, яка ідеально підходить для вирощуваних рослин і справляється з усімі поставленими завданнями. Для невеликих ділянок підійде стандартний поливальний шланг і виконання ручного поливу, а в деяких випадках може знадобитися крапельне зрошення і організація поливальної системи.

Установка цілісної системи крапельного поливу – це підключення різних пристроїв, які забезпечують подачу води і належний рівень зволоженості ґрунту на земельній ділянці. Мова йде не тільки про основні типи обладнання, але і про необхідних комплектуючих, до яких відноситься адаптер з зовнішньою різьбою. Таке пристосування застосовується в сукупності з коннекторами, кранами або трійниками і використовується для з'єднання їх з поливальним шлангом для крапельного поливу.

Адаптер з зовнішньою різьбою – особливості і переваги

Адаптер з зовнішньою різьбою для поливу володіє наступними важливими перевагами:

  • мобільність і невелика вага пристрою;
  • виготовлення з міцного матеріалу, що не піддається зовнішнім діям;
  • простота установки;
  • тривалий термін експлуатації;
  • широкий спектр використання.

Скількикоштує купити адаптер з зовнішньою різьбою в інтернет-магазині «Сантехдеталь»

Якщо ви хочете купити адаптер з зовнішньою різьбою швидко і доступно, то зробити це краще всього в спеціалізованому інтернет-магазині «Сантехдеталь». На сайті магазину ви знайдете абсолютно все для поливу городу, а для замовлення потрібних виробів вам потрібно лише підключення до Інтернету і кілька хвилин вільного часу.

Магазин пропонує увазі покупців інвентар і аксесуари (фітинги, коннектори, з'єднувачі і т. д.) від зедущих виробників. Замовити вибрані товари за прийнятною ціною ви можете з доставкою по всій Україні.

Ціна на Адаптер із зовнішнім різьбленням

Адаптер із зовнішнім різьбленнямЦіна, грн.
Адаптер Presto-PS з зовнішньою різьбою 1/2 дюйма для микроджет 5 мм, в упаковці - 100 шт. (5194А)13 грн.