Особливості та види кутових мийок для кухні

Особливості та види кутових мийок для кухні - 1 27 березня 2020

Не кожен може похвалитися великою квартирою. А просторою кухнею і поготів. Через відсутність достатньої кількості місця, не вдається розмістити все необхідне, залишивши досить робочої поверхні. Однак, вже є кілька способів впорається з даною проблемою. Кутова мийка і є одним з них. Вона дозволяє зайняти кут, який часто просто пустує. Але на сьогодні варіацій навіть кутових мийок стільки, що очі розбігаються. Давайте розбиратися разом з особливостями і видами таких мийок для кухні.

Відразу обмовимося, кутова мийка найбільш вдало вписується в кухні з плануванням буквою «Г». Даний спосіб розміщення буде досить функціональний при мінімальних втратах робочої поверхні.

Дані мийки на ринку сантехніки представлені в дуже широкому модельному ряду. Є основні параметри, за якими їх можна розрізняти і, отже, вибирати:

  • матеріал виготовлення;
  • габаритні розміри;
  • форма вироби.

Завдяки широкому вибору, ви зможете підібрати варіант, максимально відповідний конкретно під ваш інтер'єр. Специфіка таких мийок гарантує, що робочі зони будуть розташовані досить близько. Також, під самою раковиною залишається досить багато місця, щоб розташувати там відро для сміття і систему фільтрації води, або інші кухонні предмети.

кутова мийка на кухні

Варто пам'ятати і про те, що велика кутова мийка може створити «мертву зону» - простір, яке не буде як використовувати з користю. Дана проблема точно не виникне, якщо все планувати заздалегідь. Або можна придбати в комплекті з кутовий тумбою.

Матеріали, використовувані при виробництві кутових мийок для кухні

Як відомо, кутові раковини на кухню виготовляють з різних матеріалів. Вони визначають зовнішній вигляд і термін служби виробу. Можна виділити найбільш часті і практичні варіанти:

  • нержавіюча сталь;
  • кераміка;
  • штучний або натуральний камінь.

кутова мийка кухня

Мийки з нержавійки, на сьогоднішній день, в Україні, користуються найбільшим попитом. Все тому, що вони недорогі, за ними легко доглядати і відрізняються досить високим терміном служби. Можуть бути лише двох варіантів: глянсовий і матовий. Однак це не заважає їх вписати практично в будь-який дизайн, адже нержавіюча сталь відмінно поєднується буквально з усім. Однак є й недоліки: галаслива робота і застарілий зовнішній вигляд.

кухонна кутова мийка

Штучний і натуральний камінь набирають все більший попит серед покупців. Основний причиною цього є їх привабливий зовнішній вигляд і широкий вибір моделей як за формою, так і за кольором. Вони мають тривалий термін експлуатації. Стійкі до впливу агресивних хімічних речовин і високих температур. Однак ціна їх значно дорожче, ніж мийок з нержавіючої сталі.

Мийки з натурального каменю ще дорожче, ніж зі штучного. Вони відмінно поглинають шум води.

Купити кутову мийку для кухні можна в нашому інтернет-магазині сантехніки Сантехдеталь. Ми представляємо широкий модельний ряд. Замовити з доставкою по Україні в один клік!