Відмінності сифонів в ванну - на що звернути увагу при виборі
Без сифона не підключені ванну до каналізації. Адже це вкрай важливий елемент, який виступає сполучною ланкою між чашею для купання і трубами. Він складається з двох частин - зливна і переливна. Перша виступає в ролі відповідального за злив води з ванної і кріпиться на днище, так, її ми і закриваємо пробкою, якщо нам потрібно набрати води для купання. Друга частина - переливна, виступає в ролі захисника від затоплення і неприємних каналізаційних запахів.
Види механізмів сифонів для ванни
- Ручні - самий звичний нам вид сифона. Для набору ванни водою, необхідно вручну закрити пробкою слив спеціальною пробкою, їх часто прикріплюють на ланцюжок до ванни. Те ж саме і при зливі - вручну зняти пробку і відкласти в сторону.
- Напівавтоматичні - ті ж маніпуляції проробляються за допомогою спеціальної, виведеної вгору ручки, яка провертається в два напрямки, для відкриття і закриття отвори відповідно.
- Click-clack - найдорожчі, але і комфортні моделі. Відкривання-закривання злиття здійснюється простим натисканням на механізм, який розташовується просто зверху отвори. Виглядає як декоративна заглушка.
Види зливний частини сифонів
- Пляшковий - відразу після зливу розташовується спеціальний фільтр, виконаний у формі пляшки. Він накопичує в собі різну грязь, щоб не засмічувати каналізацію. Легко відкручується і чиститься. Для монтажу такого сифона потрібно досить багато місця під ванною.
- Трубний - досить проста конструкція з декількох труб, з'єднаних між собою. Компактний, але немає можливості швидкої і простий чищення.
- Плоский - також є компактною моделлю. Є невеликий відсік для збору сміття, як і в темно-зеленому, легко чиститься.
- Гофрований - зручна тим, що приймає будь-яку форму, що дозволяє прокладати практично як завгодно. Однак, легко забруднюється, все через ребристої поверхні всередині.
Матеріал виготовлення
Так само, як і з багатьма іншими сантехнічними виробами, від матеріалу залежить термін служби, зовнішній вигляд, якість виконань їм функцій. Серед найбільш часто використовуваних матеріалів для виготовлення сифонів зустрічаються:
- Пластикові - недорогі, але досить довговічні. Монтуються під ваннами, які зашиваються, або закриваються декоративним екраном, адже зовнішній вигляд їх не є привабливим.
- Металеві - стильні, якісні та красиві. Такі можна сміливо встановлювати у відкритих варіантах.
- Чавунні - призначені для чавунних ванн. Важкі, досить складні в монтажі.
Купити сифон для ванни можна в інтернет-магазині сантехніки Сантехдеталь. Замовляйте все, що необхідно онлайн. А за допомогою наших партнерів, виконаємо доставку товару по всій Україні.