Фільтри
Ви обрали наступне:
Тип: інжектор вентурі
Скинути параметри
Ціна
Діаметр різьблення
12 мм (1/2") (1)
19 мм (3/4") (1)
25 мм (1") (1)
40 мм (1,1/2") (1)
Дивитися всі Приховати все
Ширина

Інжектор вентури

Діючі пропозиції:
387
Presto-PS
571
Presto-PS
267
Presto-PS
278
Presto-PS
Інжектор вентури

При комплексному догляді за рослинами важливу роль грають абсолютно всі види робіт. Забезпечення активного росту зелених насаджень забезпечує своєчасний полив, а також внесення необхідних добрив в грунт, де вони ростуть. Для цього садівники-любителі і професіонали використовують різні інструменти, до яких відноситься і спеціальне пристосування під назвою інжектор вентурі для крапельного поливу. З його допомогою здійснюється подача води або інших рідин і дбайливе крапельне зрошення земельної ділянки.

Особливості інжектора вентурі для крапельного поливу

Інжектор вентурі, купити який можна в спеціалізованих магазинах з товарами для роботи в саду і земельній ділянці, являє собою трубку з наявністю змінного перерізу конусної форми.

Вентурі інжектор призначений, в першу чергу, для побудови цілісної системи крапельного поливу. Це найкращим чином підходить для внесення рідких добрив в грунт, так як особлива конструкція пристрою дозволяє рівномірно розподілити потік рідини під певним тиском з її оптимальною концентрацією.

Переваги інжектора вентурі

Інжектор вентурі, ціна якого може змінюватись в залежності від технічних характеристик і компанії-виробника, що володіє наступними перевагами:

  • простий пристрій і легка експлуатація;
  • виготовлення з міцного і надійного пластика;
  • збільшення врожайності на ділянці;
  • економія добрив за рахунок розподілу їх концентрації;
  • тривалий термін служби.

Але варто відзначити, що відчути всі ці переваги можна лише в тому випадку, якщо купити інжектор вентурі у надійного і перевіреного постачальника.

Чому варто купити інжектор вентурі в інтернет-магазині «Сантехдеталь»

Щоб купити інжектор вентурі в Україні оперативно і вигідно, вам потрібно лише Інтернет і кілька хвилин вільного часу. У цьому вам допоможе спеціалізований інтернет-магазин «Сантехдеталь».

На сайті магазину «SDplus» ви зможете знайти абсолютно все, що потрібно для забезпечення поливу й інших садових робіт. Магазин пропонує увазі покупців тільки високоякісний товар від провідних українських і світових виробників.

Також у вас є можливість замовити вибрані інструменти з доставкою по всій Україні, а забрати придбання вже через день або два після оформлення замовлення.

Ціна на Інжектор вентури

Інжектор вентуриЦіна, грн.
Інжектор Вентурі 1 дюйм Presto-PS (VI-0110-H)387 грн.
Інжектор Вентурі 1,1/2 дюйма Presto-PS (VI-01032-H)571 грн.
Інжектор Вентурі 1/2 дюйма Presto-PS (VI-0112-H)267 грн.
Інжектор Вентурі 3/4 дюйма Presto-PS (VI-0134-H)278 грн.