Фільтри
Ви обрали наступне:
Тип управління: сенсорний
Скинути параметри
Ціна
Тип управління
одноважільний / вентильний (+1)
важільний/сенсор (+2)
вентильний (+175)
двоважільний (+6)
двохвентильний (+10)
одноважільний (+699)
одновентильный (+2)
Дивитися всі Приховати все

Сенсорні змішувачі для кухні

Діючі пропозиції:
За даним запитом не знайдено товарів.
Відгуки
Сенсорні змішувачі для кухні

Асортимент сенсорних змішувачів для кухні – сучасне рішення для інтер'єрів

Часи, коли сенсорні крани були дивиною для більшості покупців, залишилися в далекому минулому. Це функціональне і компактне виріб забезпечує подачу води, при цьому, дозволяючи не доторкатися до корпусу.

І хоча такі спочатку вироби створювалися для установки у готелях, ресторанах та інших фешенебельних закладах, завдяки своїй надійності у застосуванні і комфорту, представлені моделі все частіше займають почесне місце на кухнях сучасних квартир.

В нашому інтернет магазині сантехніки зібраний багатий асортимент таких виробів, як змішувач для кухні сенсорний. Ми постійно моніторимо нові моделі. Допомогою нашого сайту, у вас є можливість купити змішувачі під натуральний камінь виключно від надійних і перевірених постачальників. За десятки років своєї діяльності вони завоювали повагу покупців завдяки бездоганній якості своїх виробів.

У нас представлені змішувачі для кухні сенсорні, вироблені знаменитими фірмами:

  • Oras;
  • Grohe.

Кожен з вищеперелічених виробників завоював популярність серед покупців за рахунок високої якості і довговічності вироблюваних виробів.

Спосіб монтажу: базові поняття

Сенсорні змішувачі для кухні діляться між собою за типом монтажу, що дозволяє вибрати ідеальний варіант для кухні. Сенсорні змішувачі бувають:

  • настінними – встановлюються безпосередньо над мийкою;
  • врізними – кран монтується у робочу поверхню.

Велика частина кухонних змішувачів сенсорних передбачена для вертикального кріплення. Таким чином, враховуючи особливості своєї кухні, кожен може підібрати місце для кріплення – стільницю чи раковину. 

Типи управління

Сенсорні змішувачі на кухню можуть мати додаткові типи управління, що робить їх більш зручними для користувачів. У нашому інтернет-магазині представлені наступні види гібридних змішувачів:

  • одноважільні/сенсорні;
  • сенсорні з двома додатковими важелями управління.

Ті, хто цінує якість, зупиняє свій вибір саме на цих моделях, так вони служать набагато довше.

Чому варто купити сенсорний змішувач для кухні в Сантехдеталь™

Інтернет магазин сантехніки Сантехдеталь™ дарує своїм клієнтам величезний асортимент кухонних аксесуарів, також представлені доступні ціни на сенсорні змішувачі для кухні. Змішувачі відрізняються між собою кольорами, формою, типами управління і способами установки. Об'єднує їх висока якість і довговічність.

Постійні клієнти давно вже оцінили простоту оформлення доставки. Купити вподобаної кухонний аксесуар можна за декілька хвилин. Доставка можлива з всім містам України – Дніпро, Київ, Харків та інші. Доступна ціна на сенсорні змішувачі для кухні дає можливість зробити вашу кухню стильною і сучасною.

Ціна на Сенсорні змішувачі для кухні

Сенсорні змішувачі для кухніЦіна, грн.