Колектор з витратомірами SD Plus 1" на 2 виходи нерж. - високоякісний розподільчий пристрій для систем опалення, що забезпечує контрольований і рівномірний розподіл теплоносія на два незалежні контури. Виготовлений із нержавіючої сталі, він відрізняється підвищеною стійкістю до корозії та довговічністю.
Особливості:
Розмір підключення: 1" — стандартне різьбове з'єднання для зручної інтеграції у систему опалення.
Кількість виходів: 2 — ідеально підходить для невеликих систем або ділянок із двома контурами (наприклад, тепла підлога або радіатори).
Витратоміри: Забезпечують точний контроль витрати теплоносія на кожному з контурів.
Матеріал: Нержавіюча сталь — відрізняється високою стійкістю до корозії, перепадів температур і тиску.
Монтаж: Легка установка завдяки стандартним з’єднанням і продуманій конструкції.
Переваги:
Точне регулювання: Дозволяє окремо контролювати потік на кожному з двох контурів.
Енергоефективність: Оптимізує роботу системи опалення, знижуючи енергоспоживання.
Довговічність: Нержавіюча сталь забезпечує тривалий термін служби та надійність у складних умовах.
Універсальність: Підходить для різних типів опалювальних систем, включаючи теплу підлогу або радіаторне опалення.
Колектор SD Plus на 2 виходи з нержавіючої сталі — надійне рішення для невеликих опалювальних систем, що потребують точного контролю теплоносія та забезпечення стабільної роботи з мінімальними втратами тепла.