Фільтри
Ви обрали наступне:
Тип: мийка високого тиску
Скинути параметри
Ціна
Потужність
2200 Вт (1)
2квт (1)
Дивитися всі Приховати все

Мийки високого тиску

Діючі пропозиції:
Акція
Мийка високого тиску 2200Вт, 165бар, 5.8 л/хв, шланг 5м VORTEX (5342633)
8 119
9 552
-15%
Vortex
8 657
Vortex
Відгуки
Мийки високого тиску

Необхідність в очищенні забруднень різного ступеня тяжкості може виникнути в абсолютно різних життєвих ситуаціях. І далеко не завжди при цьому в найближчій доступності є централізоване водопостачання, щоб мати можливість відмити з'явилися забруднення. В даному випадку справжнім порятунком є спеціальні пристосування, які покликані виконувати ефективне відмивання бруду в самих різних ситуаціях. Такими пристроями є мийки високого тиску, які найчастіше застосовуються автомобілістами для приведення свого авто в належний вигляд.

Особливості мийок високого тиску

Використання мийки високого тиску дозволить не тільки відмінно впоратися з різними видами забруднень в будь-яких умовах, але і заощадити на роботі спеціаліста. Купивши один раз такий апарат, ви зможете самостійно мити свій автомобіль з високою ефективністю і домагатися відмінного результату.

Подібні пристрої є на ринку в декількох різновидах і підбираються з урахуванням індивідуальних потреб замовника. Але в цілому процес миття у всіх ідентичний. Він складається з декількох етапів: спочатку поверхні промиваються водою, потім наноситься шар піни, витримується протягом деякого часу, і надалі змивається з допомогою сильного напору води на відстані.

Використовуються мийки високого тиску не тільки для миття транспортних засобів, але і в інших сферах – промисловості, будівництві, а також у побуті для відмивання стін приватних будинків, миття садових доріжок, відмивання фарби з різних поверхонь, видалення затверділого нальоту і безлічі інших цілей.

Переваги мийки високого тиску

Мийка високого тиску, купити яку на сьогоднішній день не складає праці в спеціалізованих магазинах, володіє цілим рядом суттєвих переваг. До них належать такі її технічні характеристики та відмінні особливості:

 • можливість безконтактної очищення самих складних забруднень на різних видах поверхонь;
 • легкість очищення налиплого бруду за рахунок великого напору води;
 • очищення поверхонь навіть на великій відстані за рахунок великої струменя рідини, що подається;
 • значне скорочення трудовитрат у спробах очистити поверхні від забруднень;
 • зручність і простота експлуатації, так як з пристроєм зможе впоратися не тільки професіонал, але і недосвідчений майстер.

Але не варто забувати, що всі вищеописані гідності ви зможете самостійно відчути, якщо обрана мийка високого тиск буде придбана у надійного і перевіреного постачальника. Лише так ви можете бути точно упевнені, що пристрій буде ефективним і прослужить вам протягом довгого періоду часу.

На що звертати увагу при купівлі мийки високого тиску

Перш ніж купувати вподобану вам мийку певної моделі, варто приділити увагу деяким важливим аспектам. Виділимо серед них найбільш значущі, які необхідно врахувати:

 • клас пристрою – побутове або професійне;
 • матеріал, з якого він виготовлений повинен бути міцним, зносостійким і стійким до зовнішніх впливів;
 • показник робочого тиску;
 • наявність функції фільтрації води, що запобігає поломку компресора при попаданні в нього сторонніх предметів і сміття;
 • довжина шлангу, яка підійде під конкретні умови;
 • автономність – здатність апарату використовувати воду з окремих ємностей, а не тільки з централізованого водопроводу;
 • наявність в комплекті різних насадок, що зробить прилад ще більш універсальним.

Чому варто купити мийку високого тиску в інтернет-магазині «SDplus»

Якщо вам необхідно купити мийку високого тиску в Україні оперативно і за гарною ціною, то для цього вам навіть не обов'язково виходити з дому. Все, що вам потрібно це підключення до Інтернету та декілька хвилин вільного часу, який вам не доведеться витрачати на поїздки по місту, походи по різних магазинах і пошуки потрібного вам пристосування. Зробити потрібну покупку швидко і вигідно вам допоможе спеціалізований інтернет-магазин «Сантехдеталь».

В асортименті найменувань товарів, які представлені на офіційному сайті магазину, ви знайдете виключно високоякісні насосні станції та обладнання, а також безліч інших пристосувань від провідних українських та міжнародних виробників, в тому числі і мийка високого тиску. Купити вподобані вам пристрою ви можете з доставкою на дім, і отримати їх вже через один-два дня після оформлення замовлення.

Ви можете бути впевнені в якості та ефективності представлених виробів і вибрати саме те, що підійде вам більше всього. Великий вибір продукції від відомих брендів дозволить абсолютно кожному знайти те, що йому необхідно.

Ціна на Мийки високого тиску

Мийки високого тискуЦіна, грн.
Мийка високого тиску 2200Вт, 165бар, 5.8 л/хв, шланг 5м VORTEX (5342633)8119 грн.
Мийка високого тиску 2000Вт max 150bar 7.2 л/хв+турбонасадка (швидкознімне з'єднання) VORTEX (5342513)8657 грн.