Фільтри
Ви обрали наступне:
Тип: набір
Скинути параметри
Ціна

Набір для поливу

Діючі пропозиції:
За даним запитом не знайдено товарів.
Відгуки
Набір для поливу

В арсеналі засобів кожного досвідченого або початкуючого садівника і городника можна зустріти велику кількість різноманітних інструментів. Кожен з них виконує свої функції і застосовується для виконання певних завдань. Деякі з них покликані полегшити роботу, а без інших і зовсім не обійтися.

Щоб наситити грунт вологою і забезпечити зручну подачу води на ділянку, використовується обладнання для поливу. Кожен майстер користується тими видами пристроїв, які найбільш зручні саме для нього. Мабуть, одним з найбільш універсальних є спеціальний набір для поливу рослин. Він дозволяє здійснити крапельний полив або прикореневе зрошення, яке стає все більш популярним способом підтримання оптимального рівня зволоженості ґрунту.

Переваги та особливості поливального набору

Набір поливальний являє собою спеціалізовану систему зрошення, яка ідеально підійде для невеликої присадибної клумби чи грядки невеликого розміру. Стандартний набір для поливу хорошої якості включає в себе комплектацію з магістральних труб, краплинної стрічки певного метражу, прохідного крана, трійників, заглушок і іншої фурнітури.

До переваг використання такого приладу, як набір поливальний, можна віднести наступні його особливості:

  • істотна економія ресурсів;
  • простий і зрозумілий монтаж;
  • легко адаптується під конкретні цілі;
  • наявність докладної інструкції для простоти експлуатації.

Чому варто купити набір для поливу в магазині «Сантехдеталь»

Щоб набір поливальний купити в Україні за доступною ціною і оперативно, найпростіше скористатися інтернетом і оформити покупку, не виходячи з дому. У цьому допоможе спеціалізований інтернет-магазин «Сантехдеталь», пропонує увазі покупців товар виключно високої якості від провідних виробників і всесвітньо відомих брендів.

В магазині «Сантехдеталь» ви зможете недорого придбати не тільки набір для поливу, але і окремо якісний шланг поливальний, а також всі інші типи обладнання і аксесуари, які можуть вам стати в нагоді. Для покупців доступна доставка не тільки по Києву, але і по всій території України, щоб ви могли отримати високоякісне садове обладнання в будь-якій точці країни. Придбані товари будуть доставлені всього за 1-2 дні, і ви вже зможете використовувати шланг для поливу й інші пристосування у себе на дачній ділянці, в городі або в саду.

Ціна на Набір для поливу

Набір для поливуЦіна, грн.