Фільтри
Ви обрали наступне:
Тип: насос відцентрований
Скинути параметри
Ціна

Глибинні відцентрові насоси

Діючі пропозиції:
6 345
Aquatica
Відгуки
Глибинні відцентрові насоси

Якщо ви є власником приватного будинку, заміської садиби або дачі, то проблема з подачею води є однією з найбільш важливих. Це необхідно для забезпечення належних умов перебування в будинку і вирішення побутових завдань, так і для регулярного поливу присадибної ділянки. Для вирішення цієї проблеми найчастіше використовується спеціальний пристрій – глибинний насос відцентровий.

Принцип роботи, по якому функціонує глибинний насос відцентровий, полягає в гвинтовому принципі перекачування води. Таким чином, за рахунок утворення високого тиску рідина з свердловини, колодязя або відкритого водоймища надходить нагору на відстань, яка необхідна власнику приміщення.

Особливості глибинного відцентрового насоса

Широка затребуваність такого пристосування, як глибинний відцентровий насос, обумовлюється наявністю очевидних переваг. До них можна віднести такі відмітні характеристики, якими володіють глибинні відцентрові насоси:

  • можливість подачі води на великі відстані;
  • економне споживання електроенергії;
  • зручність і простота застосування;
  • відсутність гучного шуму в процесі роботи;
  • довговічність приладу без його пошкоджень.

Як правильно підібрати глибинний відцентровий насос

Перш ніж купувати глибинний насос відцентровий певного виду, варто звернути увагу на такі важливі моменти:

  • глибина використовуваної свердловини для забору води;
  • об'єм води, який необхідний для кожної конкретної ситуації;
  • потужність насоса;
  • діаметр труб, по яких буде транспортуватися рідина.

Чому варто купити глибинний насос відцентровий в інтернет-магазині «Сантехдеталь»

Якщо вам необхідно купити глибинний насос відцентровий в Україні хорошої якості і максимально оперативно, то краще для цього скористатися послугами спеціалізованого інтернет-магазину «Сантехдеталь». Для цього вам потрібно лише Інтернет і кілька хвилин часу.

На сайті магазину SDplus ви можете не тільки купити глибинний відцентровий насос з гарантією якості та за доступною ціною, але і вибрати будь-яке інше насосне обладнання від провідних українських та міжнародних виробників. Ви точно можете бути впевнені, що купуєте ефективні, надійні і довговічні пристрою.

Також у вас є можливість замовлення потрібного виробу серед величезного вибору обладнання з доставкою по всій Україні. Незалежно від того, в якому населеному пункті країни ви знаходитесь, отримати вироби високої якості, ви зможете вже через 1-2 дні після їх придбання.

Ціна на Глибинні відцентрові насоси

Глибинні відцентрові насосиЦіна, грн.
777442 Насос ц/бажаних 0,25 кВт 42м-30л/хв/36м-55л/хв Ø102мм 30м кабелю DONGYIN6345 грн.