Фільтри
Ви обрали наступне:
Тип: Розпилювач
Скинути параметри
Ціна

Пістолет розпилювач на шланг

Діючі пропозиції:
60
PALISAD
72
PALISAD
Немає в наявності
PALISAD
Відгуки
Пістолет розпилювач на шланг

Щоб рослини, вирощувані в саду або городі, активно плодоносили, а газон і квіткові клумби на присадибній ділянці радували своєю красою, їм необхідний постійний догляд. Однією з його невід'ємних складових є своєчасний полив, який при відсутності природних атмосферних опадів виконує господар дачної ділянки самостійно. Для подачі води на грядки застосовується різне садове обладнання, представлене кількома різновидами моделей. Кожна з них має свої відмінні особливості та спектр дій.

У більшості випадків садівниками і городниками використовуються поливальні шланги, які різняться між собою певними параметрами. Також на ринку пропонуються додаткові пристосування, що допомагають досягти кращої ефективності і при цьому витрачати менше зусиль. До таких належить і пістолет розпилювач, який представляє собою спеціальну насадку, надевающуюся на закінчення шланга. З його допомогою забезпечується більш рівномірний полив і точне зрошування грунту.

Пістолет розпилювач: переваги і особливості

Пістолет розпилювач на шланг, на відміну від таких пристосувань для поливу, як дощовики, призначений для повністю самостійної роботи. Завдяки наявності універсальних адаптерів і коннекторів можна з легкістю підключити пістолет до системи поливу.

До основних переваг, якими володіє пістолет розпилювач, відносяться такі його особливості:

  • універсальність застосування – можна не тільки поливати грядки, але і очищати, приміром, садову доріжку;
  • можливість подачі води на далеку відстань;
  • забезпечення рівномірного поливу;
  • легке розпилення вологи без пошкодження рослин.

Чому варто купити пістолет розпилювач в інтернет-магазині «Сантехдеталь»

Якщо ви хочете пістолет розпилювач придбати за доступною ціною і оперативно, то зробити це можна через Інтернет, заощадивши при цьому не тільки кошти, але й час. Для цього скористайтеся послугами спеціалізованого інтернет-магазину «Сантехдеталь».

В асортименті магазину, представленому на його офіційному сайті SDplus, великий вибір товарів хорошої якості від провідних вітчизняних і всесвітньо відомих виробників. Магазин все для поливу дає можливість купити не тільки пістолет розпилювач, але і порівняти запропоновані найменування товарів і вибрати саме той пристрій, який підійде вам більше всього.

Також у вас є прекрасна можливість замовити вибрані вами товари з доставкою по всій території України, отримати які ви зможете вже через один-два дня після замовлення.

Ціна на Пістолет розпилювач на шланг

Пістолет розпилювач на шлангЦіна, грн.
Розбризгувач пластиковий, імпульсний, з регулюванням кута горизонту, розпилення до 26 м PALISAD60 грн.
Розбрискувач пластиковий обертовий з 3-лопатками (180 кв.м)72 грн.
Розпилювач регульований PALISAD21 грн.