Фільтри
Ви обрали наступне:
Тип: система туманоутворення
Скинути параметри
Ціна
Ширина

Система туманоутворення

Діючі пропозиції:
483
Presto-PS
Немає в наявності
Presto-PS
Система туманоутворення

Щоб створити приємний мікроклімат в жарку пору року на різних відкритих майданчиках, верандах і альтанках, а також у системі ландшафтного дизайну, використовують спеціальні пристосування. Це системи зволоження та охолодження повітря туманом, які можуть застосовуватися як в комерційних приміщеннях (кафе, ресторанах та інших закладах), так і для дому.

Даний тип обладнання являє собою функціональну систему, до складу комплектуючих якої входить насос високого тиску, трубопровід з металу або нейлонового матеріалу, самозажимні фітинги і розпилюють форсунки.

Особливості та переваги системи туманоутворення

Система туманоутворення, ціна якої може змінюватись в залежності від набору технічних характеристик і компанії-виробника, володіє цілим рядом переваг:

 • установка необхідного рівня вологості повітря і відповідної температури;
 • зниження витрат на полив внаслідок економного розподілу рідини;
 • мінімальні витрати енергії;
 • підвищення продуктивності та поліпшення комфорту на території ділянки;
 • легкість використання і простота монтажу;
 • тривалий термін експлуатації.

Варто зазначити, що для отримання всіх переваг від постійної експлуатації даного пристрою купити системи туманоутворення необхідно тільки у перевіреного і надійного постачальника. Лише в такому разі ви можете бути точно упевнені, що придбане обладнання буде ефективним і прослужить вам протягом тривалого часу.

Навіщо використовувати системи туманоутворення

Система туманоутворення, купити яку можна в спеціалізованих магазинах від різних виробників, має широку сферу та мету використання. Серед основних з них можна назвати наступні:

 • забезпечення прохолоди на літніх майданчиках, терасах і альтанках;
 • створення охолоджуючого туману на виробничій території;
 • створення ефекту природного туману в декоративних цілях;
 • контроль вологості в теплиці, зимовому саду та оранжереї;
 • забезпечення пилоподавлення, що може використовуватися як на закритих виробничих майданчиках, так і в місцях пересипу на відкритому просторі;
 • в процесі тваринництва (розведення великої рогатої худоби, свиней тощо);
 • при вирощуванні грибів для підтримки потрібної вологості в грибницах;
 • підтримання мікроклімату в сховищах і на прилавках.

Чому варто купити систему туманоутворення в інтернет-магазині «SDplus»

Якщо вам необхідно купити систему туманоутворення, то зробити це оперативно і за низькою ціною ви можете через Інтернет, не виходячи з дому і витративши на це всього кілька хвилин. Зробити потрібну вам купівлю допоможе спеціалізований інтернет-магазин «Сантехдеталь», в асортименті якого ви зможете знайти не тільки комплект системи туманоутворення, але і інші садові інструменти для поливу, а також різноманітні комплектуючі.

На сайті магазину представлені товари хорошої якості від провідних українських та зарубіжних виробників, серед яких є як комплектуючі для систем туманоутворення, так і крапельна система поливу й інші найменування продукції. Ви можете бути повністю впевнені, що купуєте ефективні пристосування для різних видів робіт.

Крім того, у вас є можливість замовити вибрані товари з доставкою в Київ, Харків та інші міста України. Незалежно від населеного пункту, де ви знаходитесь, забрати свої надбання ви зможете через один-два після оформлення замовлення і переконатися в їх високої ефективності.

Ціна на Система туманоутворення

Система туманоутворенняЦіна, грн.
Набір Presto-PS система туманоутворення (1005-S)483 грн.
Набір Presto-PS система туманоутворення (1006-S)585 грн.