Фільтри
Ви обрали наступне:
Бренд: Ручеек
Скинути параметри
Ціна
Бренд
womar (+1)
Водограй (+1)
Водолей (+1)
Дачник (+3)
Малиш (+2)
САДко (+1)
Струмок (+2)
Урожай (+2)
Дивитися всі Приховати все

Вібраційний насос Струмочок

Діючі пропозиції:
Немає в наявності
Ручеек
Вібраційний насос Струмочок

Вібраційний насос «Струмочок» користується сьогодні великою популярністю, оскільки відрізняється низький ціною і великою довговічністю. Виріб білоруського виробництво вже встигло зарекомендувати себе на ринку СНД, має хороші технічні характеристики. Інтернет-магазин «Сантехдеталь» пропонує великий модельний ряд цієї компанії, ви без праці зможете знайти найбільш підходящий варіант, виходячи з особливостей системи.

Вібраційний насос «Струмочок»: основні особливості

Вібраційний Насос «Струмочок» дозволяє позбавити господарів дач і приватних домов від великої кількості складної роботи. Занурювальне пристрій поміщається в свердловину, колодязь або водойма і перекачує верхні шари залягання води, призначені для поливу або розв'язання низки побутових проблем.

Воно має порівняно маленький розмір і вес (всього 4 кг), зате може перекачувати, в залежності від моделі, до 450 л/ч. Сучасне насосне обладнання має захист від перегріву, спеціальні датчики фіксують температуру.

Що стосується інших технічних характеристик, то при виборі необхідно прозвертати увагу на:

  • потужність;
  • температуру води, що перекачується;
  • глибину занурення.

Якщо не можете самостійно визначитися з типом обладнання, зверніться за допомогою до кваліфікованих фахівців нашої компанії. Вони підкажуть, яку модель стоїть зазнайти, виходячи з особливостей системи.

Принцип роботи вібраційного насоса «Струмочок»

Вібраційні насоси «Струмочок» мають досить простий принцип роботи. У центральній частині встановлена мембрана, яка при включенні починає притягатися і відштовхуватися під впливом електромагнітної котушки. Це сприяє створенню різниці в тиску, тому вода переміщується на дуже велику висоту.

Вібраційний насос «Струмочок» розрахований на перекачування чистої води, тому якщо трапляються великі фракції, може виходити з ладу.

Чому варто купити вібраційний насос «Струмочок» в інтернет-магазині «SDplus»

Вібраційний насос «Струмочок» купити за найбільш вигідною ціною можна в нашому інтернет-магазині. Тут представлений величезний каталог товарів та найвигідніші умови сотрудничества. Доставка здійснюється по всій Україні за короткий проміжок часу, оплатити замовлення можна будь-яким зручним для вас способом (готівкою, банківською карткою, в розстрочку).

Ціна на Вібраційний насос Струмочок

Вібраційний насос СтрумочокЦіна, грн.
Вібраційний насос "Ручеек" Беларусь верхній забір води1534 грн.