Фільтри
Ви обрали наступне:
Бренд: Водолей
Скинути параметри
Ціна
Бренд
womar (+1)
Водограй (+1)
Дачник (+3)
Малиш (+2)
Ручеек (+1)
САДко (+1)
Струмок (+2)
Урожай (+2)
Дивитися всі Приховати все

Вібраційний насос водолій

Діючі пропозиції:
Немає в наявності
Водолей
Вібраційний насос водолій

Якщо хочете забезпечити свою ділянку поливної або технічною водою, то вібраційний насос «Водолій» стане для вас відмінним помічником. Він стоїть порівняйтельно недорого, зате дозволяє перекачати великі обсяги води за короткий проміжок часу. Інтернет-магазин «Сантехдеталь» є одним з лідерів на українському ринку з продажу такого обладнання. Тут ви без праці знайдете все необхідне для водопостачання своєї ділянки.

Особливості вібраційного насоса «Водолій»

Насос «Водолій» вібраційний можна зустріти сьогодні в багатьох дворах. Він має досить простий пристрій і хороші технічні характеристики. Його встановлюють у свердловини, колодязі, а також у відкритих водоймах (ставках, озерах, річках).

Сучасне насосне обладнання користується популярністю, так як воно має такі переваги:

  • невелика вага;
  • хороша потужність;
  • низьке електроспоживання;
  • гарантія на рік.

Компанія УВП УТОС виготовляємовливає вібраційний насос «Водолій» в Україні, тому ціна – одна з найнижчих на ринку без втрати якості.

Принцип роботи вібраційного насоса «Водолій»

Вібраційний насос «Водолій» має досить простий принцип роботи. В його основі лежить зміна тиску в нагнітаючої камері насоса. При подачі електричного струму навколо котушки утворюється магнітне поле, яке змушує рухатися інші елементи насоса.

Завдяки такій конінструкції вода дуже швидко піднімається з дна, а максимальна потужність пристрою становить до 750 л/год. Крім того, чим простіше механізм, тим довше він працює без поломок.

Глибинний вібраційний насос «Водолій» встиг зарекомендувати себе як надійного помощника в перекачуванні як чистої, так і брудної води.

Чому варто купити вібраційний насос Водолій в інтернет-магазині «SDplus»

Купити насос «Водолій» вібраційний можна в нашому інтернет-магазині за найнижчою вартістю. Тут вас чекає великий каталог товарів і хороші умови співпраці:

  • швидка доставка по всій країні кур'єрською службою «Нова Пошта»;
  • зручний спосіб оплати;
  • низькі ціни.

У компанії працює велика команда професіоналів, яка стежить за новинками своїй галузі, розбирається в особливостях продукції, тому може підказати найбільш підходящу модель, виходячи з ваших вимог, особливостей системи та фінансового покладеноія.

Ціна на Вібраційний насос водолій

Вібраційний насос водолійЦіна, грн.
Вібраційний насос "Водолей" АЛФЕЙ БВ 0.1-40 360л/час-40м ф88 верхній забор води1017 грн.