Фільтри
Ви обрали наступне:
Тип: антидренажный клапан
Скинути параметри
Ціна
Ширина

Антідренажний клапан

Діючі пропозиції:
19
Presto-PS
Антідренажний клапан

Щоб забезпечити повноцінний догляд за рослинами в саду, на городі або дачній ділянці, необхідне застосування не тільки фізичних зусиль, але і цілого ряду садового обладнання. Для кожого виду робіт використовуються певні види інвентарю, кожен з яких має свою сферу застосування і виконувані функції. Так, для забезпечення регулярного поливу садівники і городники використовують цілий арсенал різноманітних пристроїв.

Якщо в деякихрих випадках (наприклад, на невеликій ділянці) можна обійтися і ручними поливальними шлангами, то для деяких типів зелених насаджень необхідним є встановлення цілісної системи крапельного поливу. Вона складається з декількох окремих пристроїв, до которим відноситься і спеціальний антидренажный клапан. Дане пристосування має ряд своїх особливостей, про які більш детально розповімо далі.

Антидренажный клапан – особливості і переваги

Антидренажный клапан для поливу являє собою спеціальний пристрій, що виконує перекриття води у разі зниження тиску потоку рідини, а також відкриття її подачі при збільшенні тиску. Використовується таке пристосування під час установки крапельниць і при наявності частого включення і виключення поливальної зпистемы як на відкритому просторі, так і в теплицях.

До основних переваг, якими володіють антидренажные клапани, відносяться наступні особливості:

  • запобігання збитку від стресів, які відчувають рослини від попадання на них водяних крапель;
  • зізберігання ґрунту від вимивання;
  • легкість і простота установки і експлуатації;
  • запобігання витікання води;
  • відсутність повітряних пробок у системі.

Чому варто купити антидренажный клапан в магазині «Сантехдеталь»

Щоб купити всі потрібні пристрої, з яких складається система крапельного поливу, не обов'язково обходити все місто у пошуках певного пристосування. Зробити покупку швидко і за доступною ціною ви можете через Інтернет, скориставшись послугами специализированного магазину «Сантехдеталь».

В асортименті товарів, представлених на сайті, ви знайдете саме різноманітне обладнання для поливу та комплектуючі до нього. Всі вироби є високоякісною продукцією від провідних вітчизняних і світових виробників, тому ви можете не сумніватися в їх ефективності і тривалому терміні служби.

При необхідності ви можете замовити потрібні виробия з доставкою по всій території України і отримати їх вже через 1-2 дні після замовлення.

Ціна на Антідренажний клапан

Антідренажний клапанЦіна, грн.
Клапан антидренажный Presto-PS для систем крапельного поливу, в упаковці - 10 шт. (4101)19 грн.