Що краще вибрати: ванну або душову кабіну

Що краще вибрати: ванну або душову кабіну - 1 29 травня 2020

Ванна кімната - це та кімната, без якої не обійтися в повсякденному житті. Тому їй завжди надають особливу увагу. Сьогодні набирає все більшої актуальності питання: ванна або душова кабіна? Кожен з варіантів має свої плюси і мінуси. Є безліч чинників, як користь першого, так і другого.

Складно однозначно відповісти на дане питання. Найкраще - це мати обидва варіанти і відразу. Але в наших реаліях далеко не кожен може собі це дозволити, хтось через бюджет, а хтось через банальну нестачу вільного простору. Саме тому так важливо розібратися що більше підходить конкретно вам.

Ванни

ванна или душевая кабина

Зараз можна виділити три види ванн за матеріалом виготовлення:

  • Акрилові - сучасний і популярний варіант. Він має ряд переваг: самі тихі при наборі води, швидко прогріваються і відмінно зберігають тепло води, мають низьку вагу, безліч різних варіантів форм і невисоку ціну. Однак, всі перераховані плюси розбавляє один мінус - надійність. Справа в тому, що акрил досить чутливий і сприйнятливий до фізичних пошкоджень.
  • Сталеві - Важать більше акрилових, але не так багато, щоб двоє людей без праці занесли виріб в кімнату по сходах. Надійні, добре переносять фізичні навантаження і довго служать. Поменше варіантів форм, ніж у попередника, але цілком достатньо. Однак галасливі при наборі води і погано зберігають тепло.
  • Чавунні - найбільш довговічні ванни на ринку, але і найважчі. Швидко нагріваються, не гучні. Вкрай обмежений вибір в плані форми і досить дорогі.

Ванна - це універсальний варіант, адже в ній можна як купуватися лежачи, або просто розслабитися в гарячій воді і з піною, так і прийняти душ стоячи по-швидкому. Також, даний виріб часто може використовуватися як побутовий прилад для миття габаритних предметів, охолодження овочів, фруктів і так далі. Варто відзначити, що ванни з акрилу найменше підходять для таких завдань. Також в ній набагато легше купати дітей, домашніх улюбленців.

Душові кабіни

душевая кабина или ванна

Тут також можна виділити три види душових кабін, але не за матеріалом, а по конструкційним особливостям:

  • Душова кабіна - це конструкція з пластику або скла з піддоном або без.
  • Гідробокс - повністю самобутнє пристрій, абсолютно герметичне, що має власний дах, всі чотири стінки і піддон. Часто обладнується безліч різних додаткових функцій і допоміжними елементами, такими як: гідромасаж, підсвітка, полички, сидіння, парова машина, радіо, телефон, телевізор і так далі.
  • Вбудований душ - це певне місце в кімнаті, яке обладнується під зону для прийняття душу. Обладнується лише огорожею і зливним трапом прямо в підлозі.

Душова кабіна - це відмінний спосіб для прийняття душу по-швидкому і з комфортом. Дуже добре підходить для тих, у кого швидкий ритм життя і немає часу на тривалі прийняття ванни. Також для багатьох це єдиний вихід, з огляду на обмежений простір ванної кімнати. Гідробокс дозволить вивести прийняття душу на новий рівень, а з функцією гідромасажу, хамама, ароматерапіі- ще й приносити користь для здоров'я. Вбудовувані душі зараз вкрай популярні, адже мінімалізм в інтер'єрі - тренд 2020 року.

Тепер ви знаєте чим відрізняються ванни від душових кабін, а також ознайомилися з їх видами, перевагами і недоліками. Хочете купити один з варіантів? Замовляйте онлайн в інтернет-магазині сантехніки Сантехдеталь! Це швидко і зручно. У нас найдоступніші ціни на ринку України.