Душова кабіна - особливості монтажу і правила вибору

Душова кабіна - особливості монтажу і правила вибору - 1 29 травня 2020

Душова кабіна стане відмінним рішенням для тих, хто веде активний спосіб життя і не має часу для тривалого прийняття ванн. Прийняти підбадьорливий душ з ранку за якихось 15 хвилин, не переживаючи про розпліскуванню води і помчати працювати.

Якщо ж питання стоїть руба і немає можливості встановити душ кабіну як додатковий елемент, зважаючи на обмежену кількість простору - то душова також є хорошим виходом із ситуації, коли немає бажання витрачати, тож невеликий шматок квадратури на велику ванну.

Види душових кабін

  • Відкриті - кабіни, які не мають закритого верху, тим самим забезпечуючи вихід пара;
  • закриті - такий варіант має закриту дах, а в сукупності зі стінками з усіх боків виходить повністю герметична кабінка;
  • без піддону - зазвичай їх використовують для пристрою душової зони, встановлюючи зливний трап в підлозі;
  • з глибоким піддоном - такі моделі здатні частково замінити ванну, за рахунок чого у вас буде комбіноване виріб;
  • багатофункціональні - для тих, хто хоче вивести прийняття водних процедур будинку на новий рівень. Це можуть бути різні гідромасажі, парові машини, що створюють ефект турецької лазні, ароматерапії, тропічний душ і багато іншого.

душова кабіна

Який матеріал використовують для душових кабін

Йтиметься про матеріал стінок і дверцятами кабіни, адже це є основою, і саме їх якість найбільш впливає на ціну. Головне правило - звертатися тільки до відомих і перевірених брендів, адже вони використовують тільки якісні матеріали:

  • полістирол - досить легкий по вазі матеріал, що спрощує використання кабінки. Дверцята легко відкриваються, не б'ються один об одного;
  • загартоване скло - дорожчий і надійний варіант. Таке скло додатково обробляється антибактеріальними і водовідштовхувальними складами.

Особливості монтажу душової кабіни

Установка обвинуваченого сантехнічного вироби не є чимось складним, тому звернувши увагу на найважливіші деталі, все можна зробити самостійно:

  • перш за все, переконайтеся в тому, що місце установки рівне. Незначні нерівності вдасться обійти за допомогою регулювання висоти кожної з ніжок;
  • виведіть каналізаційний злив таким чином, щоб він знаходився в максимальному наближенні до зливного отвору душової кабіни, в іншому випадку доведеться встановлювати додаткові подовжувачі, гофри, що може в майбутньому привести до засмічення і постійних проблем із застою води;
  • запасіться силіконовим герметиком, для герметизації з'єднань, це дозволить запобігти можливим протікання.

Розпаковуючи новеньку душову кабіну, обов'язково перевірте наявність всіх складових і цілісності. Підготуйте необхідний інструмент: дриль, рулетка, рівень, викрутка, герметик.

Насамперед необхідно зібрати каркас. Не варто відразу ж закручувати все туго, адже ще чекають можливі регулювання. Після складання каркаса поставте його на піддон і перевірте, щоб все сходилося, найлегше робити це з помічником.

душевая кабина стеклянная

Далі прикладаєте каркас в місце, де душова кабіна буде монтуватися, перевіряєте рівнем, щоб все було рівно і плануєте місця для просвердлювання отворів під кріплення. Перш ніж почати свердлити плитку, переконайтеся, що у вас гарне свердло по бетону і не перестарайтеся з оборотами. Також пам'ятайте і про те, що в цьому місці можуть проходити дроти електромережі або водопровід.

Змонтувавши каркас, можна приступати до установки скляних стінок і дверцят. Пам'ятайте про ущільнюючих гумових канатах, вони забезпечують герметичність між дверцятами та стінками кабінки.

Приєднайте сифон до каналізаційного зливу, переконайтеся, щоб все було надійно закріплене.

На останньому етапі обов'язково пройдіться силіконовим герметиком по всіх місцях з'єднань конструкції зі стінами.

Купивши душову кабіну в інтернет-магазині сантехніки Сантехдеталь, ви отримаєте повну комплектацію, в тому числі і інструкцію збірки і монтажу. При замовленні, наші менеджери обов'язково запропонують вам все необхідне, для комплексної установки.