Які крани для душа стали найпопулярнішими у 2020 році

Які крани для душа стали найпопулярнішими у 2020 році - 1 03 березня 2020

Змішувачі для душа, разом з душовими кабінами, набирають все більшої популярності серед споживачів. Причина очевидна - в сучасному швидкому ритмі життя не у кожного є час для прийняття тривалих ванн. А ось заскочити в душ і виконати всі необхідні гігієнічні процедури з водою за 5-7 хвилин - то, що потрібно.

ТОП змішувачів для душу представлені нами з метою допомогти покупцям визначиться з вибором. Так як на ринку зараз дуже багато пропозицій від різних виробників. Але які з них якісні? Ми покажемо кращі варіанти в своїй ціновій категорії, на нашу думку, звичайно ж.

Змішувач для душа HAIBA Premiere 003

Haiba є відмінним прикладом Китайського заводського продукту. З 2006 року, з девізом «Зроблено для кращого життя» азіатські інженери трудяться, щоб у нас була можливість купувати хороші змішувачі за доступними цінами.

Змішувач для душа HAIBA Premiere 003

Даний представник лінійки Premiere є, мабуть, найкращим представників в своїй ціновій категорії. Що ж в ньому такого? Почнемо з того, що корпус відлитий з латуні, одного з кращих і зносостійких матеріалів, які застосовуються при виробництві змішувачів. Змішування води забезпечує 35 міліметровий керамічний картридж, заміна якого не доставить проблем, так як ціна нового складає від 30 до 100 грн, залежно від якості відповідно.

Також комплектується душовою лійкою, шлангом і монтажним кріпленням. Що дозволить максимально швидко і без додаткових витрат почати експлуатацію даного змішувача.

Середня ціна на ринку: 600-700 грн.

Змішувач для душа Hansgrohe Novus 71068000

Набирають популярність моделі прихованого монтажу найкраще підходять в душову кабіну. Після їх зупинки, нашому оку залишається видимим лише важіль управління з декоративною панеллю. Таке рішення відрізняється як відмінним дизайнерським рішенням, так і практичним.

Hansgrohe - німецька компанія, яка є однією з кращих на ринку сантехніки. Їхні товари відрізняються високою якістю і комфортом. Змішувач з лінійки Novus оснащений високоякісним 35 міліметровим керамічним картриджем, що дозволяє максимально точно налаштовувати необхідні температуру і натиск води. А корпус з високоякісної латуні буде служити вірою і правдою довгий час. А в разі будь-яких передчасних неполадок - п'яти річна гарантія від Hansgrohe в допомогу.

Ціна на ринку варіюється від 3500 до 3900 грн.

Змішувач для душа Hansgrohe Novus 71068000
Bianchi Elite INDELT

Змішувач Еліт Інделт вбудований Elite INDELT для душа з перемикачем. (К.40) - 1

Оригінальний дизайн в поєднанні з відмінною якістю може запропонувати Італійський виробник Bianchi. Хочете виділиться серед своїх знайомих? Доброю родзинкою для вашої душової може стати даний змішувач. Стильний зовнішній вигляд з кольором бронзи і з ручкою «під класику».

Що ще? Високоякісна латунь, 40 міліметровий керамічний картридж, який має вищу пропускну здатність, що збільшить потужність напору води.

Ціна: 1750-2000 грн.

Змішувач для душа Imprese Centrum 15400

Чеська Республіка теж вміє в сантехніку. Відмінним доказом є Imprese, яка починала з виробництва комплектуючих для змішувачів. Але, набравшись досвіду, перейшла до повноцінного і самостійного виробництва змішувачів під власною маркою.

Змішувач для душа Imprese Centrum 15400

Головна особливість даної моделі - вбудований термостат. За допомогою нього можна відрегулювати температуру один раз і, як то кажуть, назавжди. Причому точково, до кожного градуса.

Латунь високого якість і з товстими стінками не дозволить змішувача турбувати вас пробоїнами.

Ціни от 3000 до 3300 грн.

У даній статті ми постаралися представити якісні змішувача від різних виробників і цінових категорій. Але вибирайте уважно, щоб кожен ваш похід в душ був проведений із задоволенням і комфортом!