На що звертати увагу при виборі гідробоксу

На що звертати увагу при виборі гідробоксу - 1 29 травня 2020

Прийняття душу - це практично щоденна процедура, яка дозволяє швидко освіжитися і підбадьоритися. Ми всі прагнемо до того, щоб максимально підвищити рівень комфорту в життя. З гідробоксом прийняття душа виходить на новий рівень! От тільки яку модель купити? За якими критеріями вибирати і на що звертати увагу? Про це далі.

Гідробокс - це самобутня душова кабіна. Вона абсолютно герметична, має стінки з усіх боків, а також власний піддон і навіть дах. Як правило, має різні додаткові функції, такі як гідромасаж, ароматерапія, хаммам та інше. І комплектується з безліччю різноманітних примочок: радіо, підсвічування, сидіння, форсунки гідромасажу, полички, дзеркало і т.д.

Вибираючи модель гідробоксу для себе, необхідно звертати уваги на такі моменти:

  • Країна виробник. Моделі з Європи матимуть поєднання широкої функціональності, якісних матеріалів і досить високого цінника. Китайські ж варіанти відповідають фразі «ціна-якість». Не варто сумніватися в Азіатському виробництві, адже існує безліч брендів, які вже давно утвердилися на ринку. У нашому інтернет-магазині сантехніки Сантехдеталь представлені тільки відомим брендам, тому ви можете сміливо переходити і вибирати.
  • Габаритні розміри. В першу чергу зробіть виміри ванної кімнати. Врахуйте той факт, що гідробоксі необхідно підвести воду, каналізацію і електрику. Також, при орних дверцятах потрібно пам'ятати і про те, щоб була можливість вільно їх відкривати. Пам'ятайте, що встановлювати кабіну не обов'язково в кутку, існують варіанти, які можуть бути по середині вздовж стіни, по типу ванни.
  • Комплектація. Дайте відповідь на питання - чи будемо ми користуватися цією функцією? Якщо у вас обмежений бюджет, то не варто переплачувати за те, що навряд чи буде користуватися попитом.
  • Глибина піддону. Подумайте про те, що можливо знадобитися набір води. Тоді краще вибирати модель з глибоким піддоном. Якщо ж тільки душ і нічого більше - немає сенсу переплачувати.
  • Матеріал. Найкраще, щоб стінки вироби були зроблені зі скла. Причому чим товще скло, тим краще. Рекомендуємо дивитися на моделі з товщиною мінімум 4-5 мм. До того ж, вони обов'язково повинні бути загартованими.

вибір гідробоксу

Поставтеся з усією відповідальністю до вибору гідробоксу. Адже дана річ буде служити вам довгі роки. Надумали зробити замовлення? Переходьте в асортимент гідробокс нашого інтернет-магазину сантехніки Сантехдеталь і робіть свій вибір! Враховуйте всі наші рекомендації, і ви не помилитеся. Ми виконує доставку товарів по всій Україні.