Чи потрібно біде в санвузлі звичайної квартири?

Чи потрібно біде в санвузлі звичайної квартири? - 1 10 липень 2020

Багато років цінність біде недооцінювалася. Однак, з часом ця думка змінилося розумінням, що дане сантехнічне пристрій має багатофункціональну корисність для всієї родини. Але все ж, чи є необхідність установки біде в звичайній квартирі? Давайте розберемося.

У чому цінність біде?

Біде гарантує вам можливість з максимальним комфортом дотримуватися особистої гігієни і чистоту. Адже не існує жодного засобу, яке зможе повноцінно замінити воду. Та ж туалетний папір не забезпечить вам повного очищення. Тому, з постійним використанням біде ви позбудетеся від різних шкідливих бактерій, а також зможете підтримувати особисту гігієну в чистоті.

Візуально біде, практично не відрізняється від чаші унітази. Але, за своєю функціональністю, скоріше схоже на раковину або ванну, так як основна його задача - забезпечити зручне підмивання.

Переваги біде:

  • прийняття гігієнічних процедур значно зручніше, тим самим ви економите на цьому час;
  • використовуючи біде, ви витрачаєте значно менше води;
  • відмінно підходить для вразливих верств населення: людям похилого віку та дітям.

Де встановити біде

чи потрібно біде в квартирі

Отже, ми знаємо переваги і призначення біде. Далі необхідно зрозуміти і визначитися де його краще встановлювати. Згідно сантехнічним нормам немає ніяких обмежень, і ви в праві встановлювати сантехнічні пристрій в тому порядку, який зручний саме вам. Однак, є рекомендації, яким краще слідувати: унітаз повинен знаходитися не далі одного метра від стояка каналізації, а інші прилади - не далі за трьох метрів. Згадуючи площі наших санвузлів, можна сміливо заявити, що ви можете дозволити собі будь-який розташування.

Найкраще встановлювати біде біля унітазу. Таким чином воно стає максимально зручним в експлуатації., Адже найчастіше вдаються до його застосування саме після використання унітазу. Але не варто перестаратися, залиште місце для комфортної збирання між пристроями. Також, пам'ятайте і про 60 сантиметрах вільного простору перед біде.

Способи використання біде

Найпоширеніші варіанти використання даного сантехнічного приладу:

  • після туалету - звичайна ситуація, коли всі, незалежно від статі, використовують біде. Якщо дане пристосування потрібно лише для цієї мети, тоді радимо подивитися на унітази з вбудованим біде, або на сидіння для унітазу з функцією біде;
  • лікувальний масаж - для цього найкраще підійдуть біде з рухомим змішувачем, що дозволить відрегулювати напір і напрям струменя;
  • ванночка для купання - відмінний і зручний спосіб купати маленьких дітей.

У даній статті ми перерахували основні функції та переваги біде. Встановлювати його в квартиру? Вирішувати вам. Маючи досить простору у ванній кімнаті і бюджету, ви зможете забезпечити себе комфортним доглядом за особистою гігієною.

Купити біде ви можете в нашому інтернет-магазині сантехніки Сантехдеталь. Замовляйте онлайн з доставкою. Ми реалізуємо вашу заявку в найкоротші терміни!