Підвісний унітаз з інсталяцією як вибрати?

Підвісний унітаз з інсталяцією як вибрати? - 1 27 березня 2020

Сучасний інтер'єр являє собою мінімалізм і легкість, простір. Ванна кімната не є винятком з правила. Інсталяція з підвісним унітазом є досить новим рішенням. Спочатку їх встановлювали в громадських місцях, але зараз вони успішно перекочували в будинку і квартири. Щоб грамотно облаштувати сучасний санвузол, необхідно ретельно підбирати кожен її елемент. Саме в цій статті ми і поговоримо про один з цих елементів - підвісний унітаз.

Інсталяція. Її конструкція і особливостіпідвісний унітаз

Стандартні, звичні нам унітази компакт потроху відходять у минуле. До них на заміну приходять підвісні. Вони виглядають більш акуратно, гармонійно і чисто. А технічні комунікації до них (каналізація, подача води, бачок) ховаються за декоративною стіною, або в коробі, таким чином, що нам їх просто не видно.

Бачок виготовляється з високоякісного пластику. Завдяки чому вага його виходить значно нижче, ніж у керамічних звичайних унітазів. Тим самим навантаження на каркас знижується, а він, в той же час, може витримувати навантаження до 400 кілограм.

Кнопка встановлюється над унітазом, на зручному рівні. Як правило, вона складається з двох клавіш. Одна дозволяє злити лише половину бака, а друга - весь. За рахунок чого ви можете економити воду.

Плюси і мінуси підвісних унітазів

Замислюючись про покупку чого-небудь, мимоволі починаєш дізнаватися, чим же конкретний варіант кращий за інший, а чим гірше?

До плюсів можна сміливо віднести:

  • Привабливий зовнішній вигляд. Підвісний унітаз виглядає стильно, сучасно;
  • гігієнічність. Такий унітаз абсолютно не стосується статі, що дозволяє з легкістю мити підлогу. Також, на ніжках, зазвичай, збирається багато пилу і бактерій. Тут же ніжка просто відсутня;
  • тиха робота. У порівнянні зі звичайним унітазом, бачок підвісного знаходиться за стіною, що додатково пригнічує шуми роботи;
  • тривалий термін служби. Через те, що інсталяцію, в буквальному сенсі, мурують в стіну, виробники сантехніки намагаються робити системи до підвісних унітазів з максимально високоякісних матеріалів, щоб ті служили якомога довше.

Завдяки підвісному унітазу, ви також, без проблем зможете вмонтувати тепла підлога, адже вже не доведеться обходити місце кріплення унітазу до підлоги.

Але, незважаючи на перераховані вище плюси, без недоліків тут також не обійшлося:

  • Складність монтажу. Установка інсталяції вимагає ретельної підготовки і уважності. Незважаючи на те, що виробники подбали про те, щоб цей процес проходив максимально просто, часто, не маючи досвіду і належної підготовки, люди не справляються з самостійним монтажем даної системи. А послуги сантехніка, на жаль, також обійдуться дорожче, ніж при установці звичайного підлогового унітазу;
  • необхідність додаткових робіт. Через те, що вся система ховається в стіну, з'являється додаткова необхідність зводити фальш-стіну або короб;
  • трудомісткий процес обслуговування. Справа в тому, що все обслуговування можна проводити тільки через отвір для кнопки. Це досить непросто, через обмеженого простору. І ціна на обслуговування, ремонт і заміну окремих частин, також буде вище.

підвісний унітаз з інсталяцією

Тепер ви знаєте що таке підвісний унітаз з інсталяцією, а також його переваги і недоліки. А купити дане пристосування для своєї ванної кімнати завжди можна в нашому інтернет магазині сантехніки Сантехдеталь.