Переваги набору змішувачів для ванни, чому складно вибрати елементи окремо?

Переваги набору змішувачів для ванни, чому складно вибрати елементи окремо? - 1 01 червня 2020

На сьогоднішній день знайти хороші змішувачі у ванну кімнату не складе труднощів. Однак досить часто, ми стикаємося з проблемою підбору змішувачів одного стилю. Підібрати виріб для раковини, ванни і душа одночасно, і щоб вони виглядали гармонійно, часом не так вже й просто. Тому виробники почали робити пропозиції набором, в якому відразу зосереджуються різні вироби з однієї колекції. Тим самим вам немає необхідності витрачати багато часу на пошуки - а навпаки, за одну покупку ви отримуєте все і відразу.

Для того, щоб визначитися з вибором набору, необхідно розібратися в критеріях вибору.

Різниця за принципом роботи

Одноважільні - вироби, що працюють на картриджного механізмі. Регулювання напору води здійснюється за допомогою підняття і опускання важеля. У той час як настройка комфортної температури проводиться за допомогою поворотів вправо і вліво. Картриджі зношуються, особливо в умовах жорсткої і забрудненої води. Для якісної роботи, необхідно проводити своєчасну заміну картриджа, або встановлювати фільтри для попереднього очищення.

Двохвентильні - це класичні змішувачі, регулювання в яких здійснюється за допомогою двох вентилів: один на гарячу воду, а другий на холодну. Механізмом виступає кранбукса, яка також має свій знос і з часом вимагає заміни.

Термостати - дорогі, але вкрай зручні механізми регулювання. З ним ви назавжди забудете про незручності постійного регулювання води і пошуках ідеальної температури. Це особливо зручно, якщо у вас маленькі діти, адже ви не злякає їх дуже холодною або гарячою водою.

Сенсорні - такий вид управління найпростіший у використанні, адже немає необхідності що-небудь натискати, досить лише піднести руки під пристрій і все відбудеться само-собою. Таке рішення є дуже економним по витраті води, а також самим гігієнічним, тому відмінно підходить для установки в громадських місцях.

При покупці набору змішувачів, ви отримуєте вироби, механізми в яких однакові. Це спрощує пошуки комплектуючих, і у вас не буде необхідності по-різному звикати до налаштування в різних пристроях.

набори змішувачів

Різниця за способом монтажу

Врізні - врізні змішувачі можуть встановлюватися в стільницю, або раковину / ванну.

Настінні - монтуються на стіну. Це найбільш звичний варіант для ванної, однак будьте уважні купуючи набір, адже ви отримаєте такий же спосіб кріплення і для змішувача на раковину, біде.

Прихованого монтажу - подібний до настінного, однак тут навіть вірніше сказати, що установка йде всередину стіни. Всі механізми і комунікації ховаються, а залишаються видно лише необхідні деталі: пристрої для регулювання, виливши, душ.

Купуючи набір змішувачів, спосіб монтажу у всіх буде однаковий. Завдяки чому весь інтер'єр ванної кімнати буде виглядати гармонійно і стильно.

Переваги покупки набору змішувачів

Вдаючись до покупки набору, ви отримуєте тільки плюси:

  • Все виконано в одному стилі. Ви з легкістю впишете в свій інтер'єр все елементи, адже вони мають одне дизайнерське рішення.
  • Простота догляду та ремонту. Вам не доведеться купувати різні засоби для кожного пристрою, а також виробляти чистку і ремонт різними способами. На всіх змішувачах все буде одноманітно в цьому плані, тому догляд за набором буде чимось досить легким. Те ж стосується і ремонту, адже всі механізми ідентичні, що спрощує пошук комплектуючих для кожного вузла окремо.
  • Однаковий монтаж. Це дозволить підкреслити загальний стиль кімнати. Також, це спрощує роботи при установці.
  • Економія. Безсумнівно, купувати цілий набір буде дешевше, ніж ідентичні вироби окремо. Виробники намагаються привертати увагу покупців до комплектів таким чином. Вони також додають до них різні аксесуари, які теж виконані в такому ж дизайні: різні мильниці, утримувачі рушників, гачки, підставки для зубних щіток і т.п.

Купити набір змішувачів можна онлайн і за найдоступнішими цінами в інтернет-магазині сантехніки Сантехдеталь. Робіть своє замовлення не виходячи з дому - економте своєї час і гроші на дорогу в магазин.