Як вибрати змішувач у ванну і не прогадати

Як вибрати змішувач у ванну і не прогадати - 1 03 березня 2020

Купівля змішувача у ванну вимагає значних витрат. Такі покупки повинні бути ретельно продумані і сплановані заздалегідь. Які помилки найчастіше роблять люди, які вибирають змішувачі для ванної?

Щоб правильно вибирати змішувач для ванної та використовувати його роками, ми повинні слідувати деяким основним правилам. Уже на етапі планування ремонту / заміни варто обміркувати, які функції він повинен виконувати і що дратувало нас в попередніх кранах, які швидко виходили з ладу або прийшли в непридатність.

Головні помилки вибору змішувача для ванни

Мало хто з нас розбирається в змішувачах, тому ми купуємо їх своїми очима, не звертаючи уваги на якість і зручність використання. На жаль, дизайн не завжди йде рука об руку з якістю. Фурнітура може виглядати цікаво, але їх низька ціна зазвичай пов'язана з низькою якістю.

Відомі виробники піклуються про деталі на кожному етапі виробництва. Купуючи товар від іменитого виробника, ми можемо бути впевнені, що товар буде надійним і якісним, а значить і прослужить нам тривалий час. Чого не скажеш про так званих «ноунеймах».

Ми часто вибираємо змішувачі, які виглядають цікаво і незвично, але не замислюємося про труднощі догляду за ними. Змішувачі з гострими і квадратними кутами, і горизонтальним розташуванням елементів регулювання. Ті, кому пощастило придбати подібну модель знають, що таке постійний догляд за нею.

Моделі, придумані дизайнерами, зазвичай мають округлу форму, а гусак злегка нахилений вниз. Це полегшує потік крапель води, і, таким чином, кран не вимагає постійного витирання.

Змішувачі класичного зразка

Два окремих баранчика, стилізовані під старовинні крани - ви впевнені? Скрізь, де ми використовуємо воду в домашніх умовах, змішувачі одних важелів працюють краще за все - вони дозволяють швидко налаштувати необхідну струмінь води і, перш за все, температуру. Завдяки цьому ми економимо на воді. Змішувач з окремими вентилями для гарячої і холодної води споживає 42 літри в хвилину, в той час як змішувач всього 12 л / хв.

Змішувач для ванни

Змішувач для ванни: як вибрати

Якісна сантехніка - фурнітура характеризується не тільки красою, але і відмінною якістю виконання і функціональністю.

Пам'ятайте, що носик змішувача повинен мати правильну довжину, відповідну конкретної моделі раковини. Якщо ми виберемо гусак занадто коротким, у нас виникне проблема з комфортним миттям рук під струменем води, банально будемо впиратися в стінку раковини. Зручним рішенням також є змішувач, спроектований таким чином, що вода витікає під кутом і не йде прямо вниз. Це збільшує радіус дії крана і дає ще більший комфорт і свободу при митті рук.

Душ або ванна

змішувач у ванну

Чи правильним рішенням буде придбати змішувач виключно для душа? Навіть маючи тільки душову кабіну, подумайте і про інші моменти. Наприклад, таких як набрати відро або тазик води - здійснити це буде куди зручніше і швидше за допомогою виливу, а не душової лійки.

змішувач у ванну кімнату

Маючи ванну подумайте про доцільність покупки змішувача з довгим гусаком. Чи потрібен він? Зазвичай покупка такого має сенс, якщо буде використовуватися один змішувач на раковину і на ванну, щоб діставати в обидві сторони. Якщо ж такого завдання не потрібно, то не рекомендуємо брати варіант з довгим гусаком. Як набирати воду в той же, вище згадане відро? Придивіться до моделей, вихід води в яких розташований під кутом, цього буде цілком достатньо.