Фільтри
Ви обрали наступне:
Обсяг бака: 200 л
Скинути параметри
Ціна
Обсяг бака
15 л (+2)
80 л (+10)
40 л (+1)
65 л (+1)
75 л (+2)
30 л (+5)
10 л (+2)
50 л (+13)
100 л (+8)
200л (+1)
Дивитися всі
Дивитися всі Приховати все

Бойлер (водонагрівач) 200 літрів

Діючі пропозиції:
За даним запитом не знайдено товарів.
Відгуки
Бойлер (водонагрівач) 200 літрів

На сьогоднішній день все більше сімей намагаються знайти альтернативні способи нагрівання водопровідної води, не бажаючи залежати від регулярного відключення гарячого водопостачання та постійних підвищень цін на комунальні послуги. Відмінний спосіб заощадити і зробити своє життя простіше і комфортніше – придбати спеціальний електричний водогрійний прилад. Різноманітні накопичувальні бойлери зараз представлені в спеціалізованих магазинах в досить великому асортименті.

При підборі певного пристрою потрібно враховувати специфіку та особливості його використання, щоб воно справлялося з усіма покладеними на нього обов'язками. Так, для застосування у великій родині, в приватному будинку на кілька поверхів або в промислових або офісних умовах варто звернути увагу на водонагрівачі 200 літрів. Такий обсяг бака зможе забезпечити гарячою водою відразу велику кількість користувачів, а також підійде для декількох точок водорозбору.

Поради, як правильно вибрати бойлер на 200 літрів

Щоб бойлер 200 літрів купити такої моделі, яка підійде вам більше всього і буде відповідати всім вашим вимогам, перед його придбанням варто особливу увагу приділити наступним характеристикам:

  • схема підключення – електрична, газова, непряма або комбінована;
  • вид нагрівального елемента – «мокрий» або «сухий»;
  • спосіб розміщення – бойлер на 200 літрів може бути як підлоговим, так і настінним;
  • компанія-виробник.

Для повної впевненості в ефективності і довговічності приладу вибирати його варто тільки у надійного і перевіреного постачальника.

Чому варто купити бойлер 200 літрів в інтернет-магазині «SDplus»

Якщо ви хочете придбати бойлер на 200 літрів, ціна якого буде низькою, а якість – високою, то краще всього зробити це через інтернет. Так ви зможете зробити замовлення, не виходячи з дому, та заощадите не тільки гроші, але і час. У цьому вам допоможе спеціалізований інтернет-магазин «Сантехдеталь», пропонує увазі покупців різноманітну сантехніку від провідних українських і світових виробників.

В асортименті продукції магазину, поданій на сайті, ви зможете знайти різноманітні водонагрівачі 200 літрів, ціна яких вас приємно здивує, а також безліч інших товарів виключно хорошої якості. Придбати їх з максимальною зручністю можна завдяки послузі доставки вибраних замовлень по всій Україні.

Ціна на Бойлер (водонагрівач) 200 літрів

Бойлер (водонагрівач) 200 літрівЦіна, грн.