Фільтри
Ви обрали наступне:
Максимальний діаметр поливу: 20 м
Скинути параметри
Ціна
Максимальний діаметр поливу
13 м (+2)
8 м (+4)
10 м (+6)
11 м (+8)
12 м (+4)
14 м (+2)
Дивитися всі Приховати все

Дождеватель до 20 метрів

Діючі пропозиції:
219
Presto-PS
Відгуки
Дождеватель до 20 метрів

Якщо ви доглядаєте за газоном на присадибній ділянці, займаєтеся оформленням квіткових клумб на дачі або вирощуванням фруктів і овочів в саду або городі, то ви напевно знаєте, що без застосування різноманітного садового інвентарю у багатьох випадках ніяк не обійтися. Крім того, є і такі пристосування, які значною мірою допомагають людині і зменшують витрачені на це зусилля.

В процесі догляду за зеленими насадженнями важливу роль відіграє своєчасний полив. Для цього можна використовувати або ручні поливальні шлангі, або сучасні автоматичні системи. До другого типу відносяться дощувачі. Внаслідок широкої популярності цього приладу, на ринку він представлений в різних варіаціях. Вони можуть відрізнятися в залежності від принципу роботи, або площі дільница і радіуса, на якому необхідно провести зрошування грунту, і дальності напряму потоку води. Так, для обробки середньої за величиною території підійде дощуватель до 20 метрів.

Переваги та особливості дощувателів до 20 метрів

Дощувачі до 20 метров відрізняються такими особливостями і характеристиками:

  • мінімізація участі людини в процесі поливу;
  • розпорошення потоку води та імітація дощових крапель;
  • рівномірний і дбайливе зрошення ґрунту;
  • відсутність ушкоджень у ніжних рослин.

Чому варто купити дощуватель до 20 метрів в інтернет-магазині «Сантехдеталь»

Якщо ви хочете купити дощуватель до 20 метрів хорошої якості, і при цьому за доступною ціною, то зробити це ви можете в спеціалізованому інтернет-магазині «Сантехдеталь». Все, що вам для цього знадобиться – це лише Інтернет і кілька хвилин вільного часу. Так ви зможете заощадити не тільки гроші, але і час, який не потрібно витрачати на поїздки по місту.

На сайті магазину є абсолютно все для поливунасадка для поливу на шланг, різні аксесуари та інші товари від провідних виробників. Серед широкого асортименту найменувань товарів ви зможете вибрати і вигідно купити саме ту модель виробу, яка вам потрібна, і при цьому будете повністю впевнені в якості та ефективності придбаного обладнання.

Також в магазині «Сантехдеталь» передбачена можливість замовлення товарів з доставкою по всій території України для максимальної зручності покупців.

Ціна на Дождеватель до 20 метрів

Дождеватель до 20 метрівЦіна, грн.
Дощуватель Presto-PS зрошувач кругової Яструб (8113)219 грн.