Фільтри
Ви обрали наступне:
Тип: висувний
Скинути параметри
Ціна
Максимальний діаметр поливу
10 м (2)
12 м (1)
14 м (1)
Дивитися всі Приховати все

дощуватель висувний

Діючі пропозиції:
176
Presto-PS
176
Presto-PS
199
Presto-PS
269
Presto-PS
Відгуки
дощуватель висувний

Якщо ви – досвідчений або тільки початківець садівник або огородник, то для повноцінного догляду за рослинами вам знадобиться цілий арсенал різного обладнання. Кожен елемент садового інвентарю призначений для виконання певних завдань і має свою сферу використання. Щоб газон, квіткові клумби та інші зелені насадження на присадибній ділянці, в саду або городі не страждали від посухи, для забезпечення повноцінного і регулярного поливу грунту і підтримання її в необхідному зволоженому стані застосовуються різні поливальні системи. З цією метою можуть використовуватися як стандартні поливальні шланги, так і більше зовременные і багатофункціональні дощувачі.

Ці пристосування представлені на ринку в декількох видах. Одним з найбільш поширених з них є висувний дождеватель. Він являє собою автоматичний зрошувач, який не дає рослинам зтрадать від зневоднення. Про те, якими характеристиками має висувний дождеватель, більш детально розповімо далі.

Особливості та переваги висувних дощувателів

Висувний дождеватель володіє наступними відмітними особливостями і перевагами:

  • розміщення в землі приладу в неробочому стані, що не заважає обробці ділянки;
  • рівномірний і дбайливе зрошення ґрунту;
  • підходить для поливу тих ділянок, які необхідно зберегти в естетичном вигляді без зовнішніх пошкоджень;
  • застосуємо з самими вибагливими рослинами.

Також висувний дождеватель буває двох основних типів – статичного (нерухомого) або роторного (обертається навколо своєї осі).

Чому варто купити висувний дождеватель в магазині «Сантехдеталь»

Щоб висувний дождеватель купити за прийнятною ціною, хорошої якості і в короткі терміни, вам не обов'язково їздити по всьому місту в пошуках потрібного обладнання. Вибрати і зробити необхідну покупку вигідно і швидко ви можете через Інтернет, скориставшись послугами спеціалізованого онлайн-магазину «Сантехдеталь».

На офіційному сайті магазину SDplus ви знайдете величезний вибір різноманітних типів садового обладнання, будь то насадка на шланг для поливу або інші допоміжні аксесуари. Магазин все для поливу пропонує увазі покупця виключно високоякісні товари від провідних українських та зарубіжних виробників, тому ви можете не сумніватися в ефективності і довговічності принабутих товарів.

Також для покупців магазину «Сантехдеталь» передбачена зручна послуга доставки по всій Україні. Забрати куплені товари ви можете вже через один-два дні після придбання.

Ціна на дощуватель висувний

дощуватель висувнийЦіна, грн.
Дощуватель Presto-PS зрошувач висувний для побудови систем поливу (7711)176 грн.
Дощуватель Presto-PS зрошувач висувний для побудови систем поливу (7712)176 грн.
Дощуватель Presto-PS зрошувач висувний для побудови систем поливу (7713)199 грн.
Дощуватель Presto-PS зрошувач висувний для побудови систем поливу (HS-1804)269 грн.