Фільтри
Ви обрали наступне:
Тип: діркопробивач
Скинути параметри
Ціна
Ширина
Застосування
для шлангів lft (1)
проколювання отворів (4)
Дивитися всі Приховати все

Дирокол для крапельного поливу

Діючі пропозиції:
119
Presto-PS
378
Presto-PS
641
Presto-PS
5
Presto-PS
Немає в наявності
Presto-PS
Дирокол для крапельного поливу

Для забезпечення достатнього поливу і підтримки зволоженості грунту в саду, городі чи присадибній ділянці, застосовуються різні види садового інвентаря. Це можуть бути як стандартні поливальні шланги, так і більш сучасна і багатофункціональна система крапельного поливу. Крім того, до деяких з видів поливального обладнання також є додаткові аксесуари, які або забезпечують їх повноцінну роботу. До таких типів пристосувань відноситься і спеціальний дирокол для крапельного поливу.

Даний вид садового інструменту являє собою базове пристосування, яке активно використовується при монтажі систем зрошення.

Особливості діркопробивача для крапельного поливу

Дирокол для крапельного поливу необхідний у тому випадку, якщо потрібно зробити в поливочном шлангу, трубі або стрічці рівні отвори, в які згодом будуть вмонтована крапельниця або фітінг.

Зараз на ринку представлено кілька варіантів даних пристосувань, які розрізняються залежно від діаметра ріжучої частини. Для підбору відповідного виробу визначитеся, скільки мм в діаметрі повинні бути отвори в поливочном шлангу.

Також дироколи можуть мати різну конструкцію – від найпростішої, розміром із сірникову коробку, до варіантів для професійного використання, сконструйованих для зручного розміщення в долоні майстра.

У чому перевага діркопробивача для шлангу

Спеціальний дирокол для шлангу володіє цілим рядом суттєвих переваг:

  • рівні краї отворів в трубці мінімізують виникнення течі рідини;
  • можливість самостійного вибору відстані між крапельницями;
  • придатність для роботи з різними матеріалами;
  • простота використання;
  • тривалий термін служби;
  • доступна вартість.

Чому варто купити дирокол для крапельного поливу в інтернет-магазині «SDplus»

Якщо вам необхідно купити дирокол для шлангу або інші пристосування для забезпечення поливу земельної ділянки, то зробити це оперативно і за доступною ціною ви можете в спеціалізованому інтернет-магазині «Сантехдеталь».

На офіційному сайті магазину ви знайдете все необхідне для роботи в саду і не тільки. Вашій увазі представлені тільки високоякісні товари від провідних українських та зарубіжних виробників, ефективності і довговічності яких ви можете не сумніватися.

Для максимальної зручності користувачів передбачена продаж товарів онлайн з доставкою по всій Україні. Так ви зможете заощадити не тільки гроші, але й час, отримавши куплені вироби вже через 1-2 дні після оформлення замовлення.

Ціна на Дирокол для крапельного поливу

Дирокол для крапельного поливуЦіна, грн.
Діркопробивач 3 мм Presto-PS для сліпий трубки (SP-0103)119 грн.
Діркопробивач 3 мм Presto-PS механічний для трубки 16 і 20 мм (SP-250)378 грн.
Діркопробивач Presto-PS для шлангу LFT (PF-0215)641 грн.
Дирокол міні Presto-PS для сліпої трубки (PD-0104)5 грн.
Дирокол Presto-PS для сліпої трубки (7708)8 грн.