Фільтри
Ви обрали наступне:
Тип: каналізаційна станція
Скинути параметри
Ціна

Каналізаційна станція

Діючі пропозиції:
Немає в наявності
grundfos
Відгуки
Каналізаційна станція

Приватні будинки рідко підключають до загальної міської каналізації, як правило, тут створюється вигрібна яма, куди збираються побутові відходи, які вивозяться асенізатором. Каналізаційна станція – складна система, що складається з насоса і різних резервуарів, вона дозволяє нормалізувати відтік води, позбутися від неприємного запаху. Інтернет-магазин «SDplus» пропонує величезний вибір обладнання від різних виробників, кожен зможе знайти найбільш підходящий варіант.

Особливості та переваги каналізаційно-насосних станцій

Каналізаційно-насосні станції сьогодні встановлюють у багатьох приватних будинках, оскільки вони мають такі переваги:

  • невисока вартість;
  • надійність;
  • тривалий термін роботи;
  • простота в ремонті та обслуговуванні.

Насосне обладнання необхідно для перекачування стічних вод в спеціальні ями або резервуари. Така система має простий принцип роботи, дозволяє запобігти засмічення або прориви мережі, які приносять багато неприємностей власникам.

Бажано, щоб установка устаткування здійснювалася в момент будівництва, тоді вона не займе багато часу, не буде заподіювати дискомфорт мешканцям.

На що звертати увагу при покупці

На каналізаційну насосну станцію ціна залежить від багатьох показників, а при виборі необхідно враховувати такі моменти:

  • який обсяг має перекачувати система;
  • особливості рельєфу;
  • розміри споруди;
  • вартість;
  • вид пристрою;
  • виробника.

Побутова і промислова каналізаційна станція відрізняється по потужності. Якщо не можете самостійно вибрати, зверніться за допомогою до фахівців нашої компанії. Вони вислухають ваші побажання, допоможуть визначитися з моделлю, враховуючи всі особливості вашої системи.

Чому варто купити каналізаційну станцію в інтернет-магазині «Сантехдеталь»

Якщо вирішили каналізаційну станцію купити недорого, у каталозі нашого інтернет-магазину знайдете величезну різноманітність товарів для дому. Компанія має великий досвід роботи, тому пропонує тільки якісне обладнання, яке відповідає міжнародним стандартам.

Каналізаційну насосну станцію купити можна безпосередньо на нашому сайті. Доставка здійснюється по всій Україні і займає всього 2-3 дня. Оплатити товар можна готівкою або банківською картою, також можлива розстрочка.

Ціна на Каналізаційна станція

Каналізаційна станціяЦіна, грн.
Автом.канал.станция SOLOLIFT2+ WC-3 (GRUNDFOS)19500 грн.