Фільтри
Ви обрали наступне:
Тип: Насадка-розпилювач
Скинути параметри
Ціна

Насадки розпилювачі

Діючі пропозиції:
Немає в наявності
Flora
Відгуки
Насадки розпилювачі

Доглядаючи за рослинами на дачній ділянці, необхідно виконувати цілий перелік певних робіт, щоб зелені насадження активно росли і радували всіх своєю красою. Невід'ємною частиною догляду за газоном, квітковими клумбами та іншими видами рослин является своєчасний і регулярний полив. Це дозволяє підтримувати оптимальний рівень зволоженості ґрунту і створювати сприятливе середовище для зростання овочів, фруктів і інших насаджень.

Дуже часто дачники застосовують ручний полив, використовуючи при цьому стандартні поливальні шланги. Але такий спосіб підходить далеко не до кожного випадку, так як деякі вибагливі рослини вимагають виключно акуратного прикореневого зрошення. Більш того, іноді сильний напір води в одну точку може стати причиною нежелателпокрівельного вимивання коренів насаджень.

Найкращим рішенням в цьому випадку стане використання такого типу садового обладнання, як насадка розпилювач. Вона легка і мобільна, і при цьому несе в собі чимало переваг.

Насадка розпилювач – основні переваги та особливості

Насадка розпилювач води може приєднатися до будь-якого виду стандартного шланга, щоб полегшити процес поливу і зробити його придатним навіть для самих вибагливих і ніжних рослин. У даний вчас вони представлені на ринку в безлічі варіантів, які відрізняються своєю формою, потужністю і матеріалом. Всі вони поділяються на дві великі групи – пістолети і наконечники.

До переваг, якими володіють насадки розпилювачі, можна віднести слідувиконують їх характеристики:

  • різноманітні режими використання;
  • тривалий термін експлуатації;
  • зручне розподіл води навіть у важкодоступних зонах ділянки;
  • імітація природних процесів поливу;
  • вироби виконані з якісних матеріалів.

Чому варто купити насадку розпилювач в магазині «Сантехдеталь»

Щоб купити таке пристосування, як насадка розпилювач на шланг, вам не потрібно витрачати багато часу на поїздки по місту в пошуках потрібного обладнання. Зробити покупку за доступною ціною і з максимальним зручністю ви можете в спеціалізованому інтернет-магазині «Сантехдеталь». Все, що вам для цього знадобиться – це підключення до Інтернету і кілька хвилин вільного часу.

В асортименті продукції магазину, представленому на його офіційному сайті, ви зможете знайти абсолютно все для поливу. Магазин «Сантехдеталь» пропонує увазі покупців товари виключно хорошої якості від провідних виробників, серед яких кожен зможе вибрати саме те, що допоможе виконати певний ряд завдань. Замовити всі види устаткування і аксесуарів ви можете з доставкою додому по всій території України.

Ціна на Насадки розпилювачі

Насадки розпилювачіЦіна, грн.
Насадка-розпилювач швидкознімна Flora ½ " aqua stop 500231z89 грн.