Фільтри
Ви обрали наступне:
Тип: Розбризкувач
Скинути параметри
Ціна

Розбризкувач для поливу

Діючі пропозиції:
За даним запитом не знайдено товарів.
Відгуки
Розбризкувач для поливу

Щоб успішно вирощувати овочі і фрукти в саду і городі, а також доглядати за газоном і квітковими насадженнями на дачній ділянці або у внутрішньому дворику приватного будинку, застосовуються не тільки фізичні зусилля людини, але і різноманітний садовий інвентар. Кожне з засобів виконує певні функції і має свій спектр дій, допомагаючи витрачати менше зусиль і забезпечувати сприятливі умови для росту рослин.

Так, для підтримки потрібного рівня зволоженості ґрунту необхідно регулярно проводити полив, не чекаючи атмосферних опадів. У цьому як початківцям, так і досвідченим садівникам і городникам допомагає спеціальне поливальний обладнання. Сьогодні на ринку можна зустріти досить велика різноманітність подібних пристроїв, кожне з яких має свої відмітні особливості.

Одним з найбільш поширених і сучасних видів такого обладнання є спеціальний розбризкувач для поливу. З його допомогою здійснюється автоматичне обприскування грунту, що імітує природний полив за допомогою дощових крапель. Така система поливу може бути не тільки допоміжним засобом, але і необхідністю – для догляду за вибагливими рослинами.

Особливості розбризкувачів для поливу

Розприскувач води являє собою автоматичний обприскувач у вигляді насадки на шланг. Вони ідеально підходять не тільки для невеликих клумб і грядок, але і для рівномірного розподілу живильної вологи для рослин на великій території.

До переваг, якими володіють розбризкувачі для води, належать такі їх особливості:

 • рівномірний полив ґрунту на ділянках різного розміру;
 • відсутність калюж на газоні або на грядках, які можуть виникати при ручному поливі зі шланга;
 • можливість налаштовувати регулювання дальності поливу;
 • простота використання, доступна абсолютно кожному;
 • тривалий термін експлуатації;
 • надійність і міцність пристрою.

Звичайно, щоб в повній мірі відчути усі переваги, необхідно купувати розбризкувач для поливу тільки від надійного виробника та у перевіреного постачальника. Вони представлені в декількох варіантах видів:

 • пістолет-дождеватель – це насадка на шланг, яка дозволяє здійснювати зрошення будь-якого куточка на ділянці;
 • статичний розбризкувач – підійде для поливу наближеною площі;
 • круговий розсіювач – поширює вологу по діаметру, обертаючись навколо своєї осі;
 • роторний – зовні нагадує вентилятор і розбризкує воду під певним кутом навколо себе;
 • осцилювальний – використовується на довгих ділянках, що мають форму прямокутника.

Чому варто купити розбризкувач для поливу в магазині «Сантехдеталь»

Щоб купити розбризкувачі для поливу за доступною ціною і максимально оперативно, вам не потрібно витрачати зайвий час на пошуки потрібного пристосування і походи по декількох точках продажів. Зробити покупку вигідно і швидко можна через інтернет, не виходячи з дому. У цьому допоможе спеціалізований інтернет-магазин «Сантехдеталь», який пропонує увазі покупців тільки якісний товар від провідних вітчизняних і світових виробників.

В асортименті магазину, поданій на сайті, ви знайдете не тільки дощуватель в достатку моделей, але і абсолютно все для поливу саду та городу, що може вам знадобитися. Ви можете бути впевнені, що отримаєте вироби, які будуть в повній мірі виправдовувати очікування і відповідати всім вимогам та стандартам якості.

У вас також є можливість придбати розбризкувач хорошої якості з доставкою по всій території України. Незалежно від того, в якій точці країни ви знаходитесь, ви зможете отримати товар вже через один-два дня після замовлення.

Ціна на Розбризкувач для поливу

Розбризкувач для поливуЦіна, грн.