Фільтри
Ви обрали наступне:
Тип: Розгалужувач
Скинути параметри
Ціна

Розгалужувач для шлангів

Діючі пропозиції:
266
PALISAD
Немає в наявності
PALISAD
Відгуки
Розгалужувач для шлангів

Своєчасний і регулярний полив – це невід'ємна частина комплексного догляду за зеленими насадженнями в саду, на городі або на дачній ділянці. Для того щоб підвищити ефективність і зменшити прикладаються вусілля, застосовується самий різноманітний садовий інвентар. Він дозволяє організувати подачу води на грядки або газон, і представлений на ринку у великій кількості варіантів.

Найпоширенішими пристроями у даній сфері є стандартні поливочві шланги. Але для того, щоб робота проводилася найбільш ефективно, а також для створення єдиної системи поливу, використовуються різноманітні аксесуари та комплектуючі – приміром, коннектори, трійники, фітинги, перехідники, адаптери і так далі. До них відноситься і спеціальний розгалужувач для шлангів, який відрізняється своєю герметичною конструкцією.

Такий з'єднувач, як розгалужувач для садового шланга, застосовується для того, щоб швидко і зручно з'єднати кілька гнучких шлангів воєдино. Така конструкция допоможе розвести водопостачання так, як потрібно на певній земельній ділянці. Про те, якими характеристиками володіє розгалужувач для садового шланга, детально розповімо далі.

Розгалужувачі для поливальних шлангів – переваги і особливості

Гольтифункциональный розгалужувач для шлангу виготовлений з м'якого пластику, є ергономічним і здійснює з'єднання гнучких садових шлангів. Внаслідок цього ви можете створити таку систему поливу, яка ідеально підійде саме вашій ділянці.

До преимуществам, якими володіє розгалужувач для шлангів, відносяться наступні факти:

  • зручна розведення водопостачання;
  • досягнення водної магістралі;
  • легкість застосування та управління;
  • забезпечення стабільного напору води.

Щоб відчути всі ці переваги, набувати розгалужувач для шлангу потрібно тільки у перевіреного і надійного постачальника.

Чому варто розгалужувач для шлангу в інтернет-магазині «Сантехдеталь»

Якщо вам необхідно купити розгалужувачі для поливальних шлангів хорошої якості і за прийнятною ціною, то зробити це оперативно і з максимальною зручністю ви можете за допомогою спеціалізованого інтернет-магазину «Сантехдеталь». Для цього вам потрібно лише Інтернет і кілька хвилин вільного часу.

На сайті магазину представлено найрізноманітніше обладнання для поливу від провідних виробників, серед якого абсолютно кожен зможе вибрати те, що йому потрібно, в тому числі і високоякісний розподільний кран. Також для покупців доступна послуга заказа вибраних товарів з доставкою по всій території України.

Ціна на Розгалужувач для шлангів

Розгалужувач для шлангівЦіна, грн.
Розгалужувач 4-канальний (пластиковий) PALISAD LUXE266 грн.
Розгалужувач 2-канальний (пластиковий) PALISAD LUXE214 грн.