Фільтри
Ви обрали наступне:
Діаметр: 7 мм
Скинути параметри
Ціна
Діаметр
12.5 мм (+1)
10×1.5 мм (+1)
12×1.5 мм (+1)
1/2" (+2)
3/4" (+11)
4 мм (+2)
5 мм (+1)
6 мм (+2)
8 мм (+3)
Дивитися всі
Дивитися всі Приховати все

Шланг для поливу 7 мм

Діючі пропозиції:
932
Presto-PS
Відгуки
Шланг для поливу 7 мм

Для повноцінного догляду за присадибною ділянкою, вирощування рослин, плодів і ягід в саду або городі потрібно застосування різної техніки та садового інвентарю. Щоб забезпечити рослинам належний рівень вологи, для подачі води на грунт використовуються спеціальні шланги для поливу. На сьогоднішній день вони представлені на ринку у великому асортименті видів, розмірів і діаметрів, щоб кожен покупець зміг вибрати для себе саме той варіант, який задовольнить всі його потреби.

Одним з представлених видів поливальної техніки є шланг для поливу 7 мм. Він може застосовуватися в різних сферах людської діяльності, оскільки є універсальним приладом. Але при цьому він має кілька відмінних характеристик, якщо порівнювати з іншими наявними моделями, про які більш детально розповімо далі.

Особливості шлангів для поливу діаметром 7 мм

Для комфортного використання поливального шланга діаметр виробу повинен бути чітко пропорційний його довжині. Шланг для поливу діаметр 7 мм – це пристосування невеликого розміру, яке відмінно підійде для використання в тому випадку, якщо спостерігається мінімальний тиск в системі. У зв'язку з цим даний вид поливального шланга активно вибирають садівники-аматори для догляду за рослинами та в побутових умовах.

Для повноцінного використання поливального шланга, незалежно від величини його діаметра, буде потрібно підключення до водопроводу або насоса. Для цього застосовуються спеціальні конектори, які також розрізняються по своєму діаметру і особливостям різьби.

Чому варто купити шланг для поливу 7 мм в магазині «Сантехдеталь»

Якщо вам потрібно купити шланг для поливу 7 мм хорошої якості і за низькою ціною, то зручніше за все зробити це за допомогою онлайн-магазину «Сантехдеталь». Щоб придбати потрібний виріб, потрібно лише підключення до інтернету і кілька хвилин вільного часу.

В каталозі продукції магазину, представленого на сайті, ви знайдете не тільки шланг поливальний 7 мм, але і абсолютно все для поливу газону – від основного обладнання до додаткових аксесуарів. Весь товар, наявний у продажу, це високоякісні вироби від провідних виробників, серед яких кожен зможе вибрати те, що йому підходить. Придбати шланг для поливу 7 мм можна з доставкою по всій Україні.

Ціна на Шланг для поливу 7 мм

Шланг для поливу 7 ммЦіна, грн.
Шланг пвх харчової Presto-PS Сrystal Tube діаметр 7 мм, довжина 100 м (PVH 7 PS)932 грн.