Фільтри
Ви обрали наступне:
Тип: шланг газовий
Скинути параметри
Ціна

Газові шланги

Діючі пропозиції:
За даним запитом не знайдено товарів.
Відгуки
Газові шланги

Для здійснення подачі газу в житлове приміщення потрібне підключення спеціалізованого побутового газового обладнання. Для цього, а також для здійснення транспортування зріджених газів необхідно спеціальне пристосування, в ролі якого виступає газовий шланг. Він володіє перевагою є повністю безпечним в експлуатації і герметичним, що обумовлює широке поширення даного типу обладнання.

Щоб уникнути можливого виникнення просочування газу у приміщення і ризику вибуху, необхідно приділити належну увагу вибору гнучкої підводки газу. У цьому випадку важливу роль грає саме якість і довговічність такого пристосування, як газова шланга.

Особливості та переваги газових шлангів

Шланг для газу має ряд відмінностей від подібних шлангів, що застосовуються в інших сферах. Так, в якості матеріалу, з якого він виготовлений, в більшості випадків виступає нержавіюча сталь, що дозволяє продовжити термін його експлуатації. Також поширені гнучкі газові шланги гумові, які є найбільш доступними серед всіх представлених варіантів.

До переваг, якими володіє шланг газовий, можна віднести такі його характеристики:

  • зручність підключення і легкість монтажу;
  • довговічність;
  • міцність виробу;
  • стійкість до різних типів пошкоджень;
  • відсутність необхідності застосовувати професійні інструменти для установки системи.

Як правильно вибрати газовий шланг

Щоб придбаний газовий шланг був як можна більш ефективним, а також повною мірою справлявся зі своїми завданнями, потрібно з особливою увагою підійти до процесу його вибору.

Як вже говорилося раніше, шланг для газу може бути виготовлений з різних матеріалів, і на це потрібно звертати першочергову увагу. Так, гума відрізняється особливим складом, який стійкий до контакту з природним газом, але може піддаватися зовнішнім впливам. Суцільнометалеві шланги вважаються найбільш міцними і зносостійкими.

При виборі потрібного виробу важливу роль відіграє довжина виробу, яка повинна відповідати конкретній ситуації, щоб при її установці не довелося вдаватися до з'єднання декількох труб воєдино. Важливим є і діаметр труби – оптимальне значення його становить 10 мм, що забезпечить хорошу прохідність пального речовини.

Чому варто купити газовий шланг в магазині «Сантехдеталь»

Якщо вам необхідно купити газовий шланг відмінної якості і за прийнятною вартістю, то зробити це ви можете, навіть не виходячи з дому, через інтернет. Не потрібно витрачати час на походи по спеціалізованих магазинах і поїздкам по всьому місту в пошуках потрібного обладнання. Скористайтеся послугами онлайн-магазину «Сантехдеталь», який дасть можливість заощадити час і особисті кошти.

У зручному інтернет-магазині ви можете з максимальною зручністю купити газові шланги від провідних вітчизняних і зарубіжних виробників, а також знайти безліч інших найменувань товарів та аксесуарів, які можуть вам знадобитися. Магазин «Сантехдеталь» пропонує увазі покупців великий вибір продукції, щоб кожен зміг вибрати саме те, що йому необхідно.

Також у вас є можливість оформити замовлення і придбати якісний шланг газовий з доставкою по всій Україні, яка здійснюється протягом одного-двох днів. Де б ви не перебували, ви можете легко і швидко придбати високоякісне обладнання від надійного постачальника.

Ціна на Газові шланги

Газові шлангиЦіна, грн.