Фільтри
Ви обрали наступне:
Діаметр: 14 мм
Скинути параметри
Ціна
Діаметр
12.5 мм (+1)
10×1.5 мм (+1)
12×1.5 мм (+1)
1/2" (+2)
3/4" (+11)
4 мм (+2)
5 мм (+1)
6 мм (+2)
7 мм (+1)
8 мм (+3)
Дивитися всі
Дивитися всі Приховати все

Шланги для поливу 14 мм

Діючі пропозиції:
1 351
Presto-PS
Відгуки
Шланги для поливу 14 мм

В даний час на сучасному ринку садовий інвентар представлений у величезному різноманітті найменувань обладнання, кожне з яких має технічні характеристики та сфери застосування. Для зволоження грунту застосовуються спеціальні поливальні шланги, які, в свою чергу, також поділяються на кілька видів залежно від різних категорій.

Окремий вид обладнання для поливу саду або городу, а також для подачі води являє собою шланг поливальний 14 мм. При його виборі слід звертати увагу, крім розміру, на якісні характеристики. Так, відповідний шланг повинен бути виконаний з високоякісного матеріалу, який позбавлений смаку і запаху, не виділяє шкідливі речовини. Крім того, виріб має бути гнучким та еластичним, щоб користуватися таким пристосуванням було зручно.

Особливості шлангів для поливу діаметром 14 мм

Поливальний шланг, діаметр якого становить 14 мм, має кілька певних особливостей. До них можна віднести:

  • можливість застосування в різних сферах людської діяльності;
  • підходить для роботи в саду, озеленення присадибної ділянки і вирощування рослин на городі;
  • використання для догляду за спортивними майданчиками;
  • сумісний з проведенням миття техніки різних видів і габаритів;
  • активне застосування в процесі будівництва.

В цілому, вибір відповідного діаметру поливального шланга обирається кожним користувачем індивідуально, в залежності від особистих переваг і конкретних цілей, а також умов його подальшого використання.

Чому варто купити шланг для поливу на 14 мм в інтернет-магазині «Сантехдеталь»

Якщо вам необхідно купити шланг для поливу на 14 мм, то зробити це з максимальною зручністю, швидко, хорошої якості і за низькою ціною ви можете через інтернет. Скористайтеся послугами інтернет-магазину «Сантехдеталь» і зробите покупку за лічені хвилини, не виходячи з дому.

В асортименті товарів магазину, поданій на сайті SDplus, можна знайти не тільки шланг для поливу діаметр 14, але і все для поливу городу – від основного обладнання до аксесуарів до нього. Серед величезного вибору найменувань ви зможете порівняти наявні пропозиції і вибрати саме те, що вам потрібно.

Також у вас є можливість замовити вибрані вироби з каталогу «Сантехдеталь» з доставкою по всій Україні для максимального комфорту та оперативності.

Ціна на Шланги для поливу 14 мм

Шланги для поливу 14 ммЦіна, грн.
Шланг пвх харчової Presto-PS Сrystal Tube діаметр 14 мм, довжина 50 м (PVH 14 PS)1351 грн.