Фільтри
Ви обрали наступне:
Бренд: ROZZY JENORI
Скинути параметри
Ціна
Бренд
Alcaplast (+28)
Ango (+9)
ani plast (+94)
azzurra (+3)
Bianchi (+13)
EGER (+3)
fosto (+1)
Geberit (+29)
GROHE (+10)
Haiba (+1)
Дивитися всі
Дивитися всі Приховати все

Сифони, трапи ROZZY JENORI

Діючі пропозиції:
40
ROZZY JENORI
169
ROZZY JENORI
346
ROZZY JENORI
117
ROZZY JENORI
93
ROZZY JENORI
103
ROZZY JENORI
100
ROZZY JENORI
83
ROZZY JENORI
Відгуки
Сифони, трапи ROZZY JENORI

Сифон для ванни в інтернет-магазині сантехніки Сантехдеталь

Переходьте в наш каталог і вибирайте з широкого асортименту товарів!

Сифон - це сантехнічне пристрій, який призначений для відведення використаної води в систему каналізації, а також запобігає потраплянню небажаних запахів і газів звідти.

На сьогоднішній день виробники сантехніки представляють широкий вибір такого пристосування як сифон. Виготовляють їх з різних матеріалів. Також мають різне призначення, так, наприклад, сифон для мийки часто має більш широку горловину і фільтрує сіточку, щоб запобігти потраплянню великих часток відходів в каналізацію і подальше засмічення. В Україні сифони для умивальника і ванни бувають з додатковими механізмами, які дозволяють перекривати випуск, тим самим дозволяючи набрати воду в один з сантехнічних резервуарів. Є моделі з переливом і без.

Cіфони для душового піддону

Сифони мають різне призначення. Так, сифони для душового піддону, ванною, гідробоксу відрізняються від тих, що роблять для умивальників і мийок. Різниця їх полягає в тому, що перші розташовуються не високо від підлоги, на відміну від других, які, як правило, знаходяться на рівні пояса людини.

Сантехнічний сифон класифікується за формою конструкції:

  •     Трубний сифон - жорстка трубка, яка вигнута в U або S - подібну форму. Можна встановлювати як в повному зборі, так і частково. З огляду на твердості, необхідно точково підбирати розмір за моделями, проте в більшості випадків виробники передбачають відхилення в 5-15 мм. Внизу вигину знаходиться зливний отвір, призначене для обслуговування і чистки.
  •     Гофрований сифон - тонша і гнучка трубка. Вона добре підходить в тих випадках, коли існує значне відхилення між зливним отвором приладу і каналізаційним виходом, через що жорстку трубку встановити неможливо. Тут важливо зробити грамотний монтаж, адже в іншому випадку вода в ньому буде застоюватися.
  •     Пляшковий сифон - головна особливість в тому, що внизу встановлюється гідрозатвор-відстійник, з якого ви зможете витягнути загублені коштовності (часто це сережки). Однак мінус в тому, що в цьому відстійнику також буде накопичуватися бруд і краще не нехтувати його обслуговуванням.

Купити сифони для мийки, раковини, ванни, душової кабіни, душового піддону ви можете швидко, легко і недорого в інтернет-магазині сантехніки Сантехдеталь. Ми представляємо вашій увазі широкий асортимент сифонів і різних комплектуючих, аксесуарів.

Ціна на Сифони, трапи

Сифони, трапиЦіна, грн.
Гофра сполучна Ø40*40/50 мм, 300-800 мм40 грн.
Сифон для ванни, PP, трубний, перелив до 500 мм, пробка на ланцюжку, гофра Ø40/50 мм169 грн.
Сифон для кухонного миття, PP, колбовый, з прямокутним переливом, сітка випуску Ø110 мм, штуцер для техніки, гофра Ø40/50 мм до 800 мм346 грн.
Сифон для кухонного миття, PP, колбовый, з прямокутним переливом, сітка випуску Ø70 мм, штуцер для техніки, гофра Ø40/50 мм до 800 мм117 грн.
Сифон для умивальника, PP, колбовый, з литим випуском, сітка випуску Ø65 мм, пробка, гофра Ø40/50 мм до 800 мм93 грн.
Сифон для умивальника, PP, колбовый, з литим випуском, сітка випуску Ø65 мм, пробка, штуцер для техніки, гофра Ø40/50 мм до 800 мм103 грн.
Сифон для умивальника, PP, колбовый, з розбірним випуском, сітка випуску Ø65 мм, пробка, гофра Ø40/50 мм до 800 мм100 грн.
Сифон для умивальника, гофровый, з розбірним випуском, сітка випуску Ø65 мм, гофра Ø40/50 мм, 400-1200 мм83 грн.