Фільтри
Ви обрали наступне:
Тип: трійник
Скинути параметри
Ціна
Бренд
PALISAD (2)
Presto-PS (4)
Дивитися всі Приховати все

Трійник для поливу

Діючі пропозиції:
12
PALISAD
21
Presto-PS
21
Presto-PS
46
Presto-PS
31
Presto-PS
Немає в наявності
PALISAD
Відгуки
Трійник для поливу

Здійснення своєчасносучасного і регулярного поливу – це процес, без якого ніяк не обійтися при повноцінному догляді за зеленими насадженнями в саду, на городі або дачній ділянці. Щоб рослини завжди радували своєю красою, активно росли і не страждали від посухи, садівники і прогородники використовують різний садовий інвентар для подачі води і зрошення грунту. Найбільш поширеними в цьому плані є стандартні поливальні шланги, але також для них є допоміжні аксесуари, що оптимізують і вдосконалюють їх роботу.

До таких комплектуючих відноситься і спеціальний трійник для поливу, головним завданням якого є розгалуження або відведення роздавальної лінії крапельного зрошення. Такий фітінг може поставлятися виробником з поджимными гайками, або з єршової фіксацією. У першому випадку це може бути вид трійника краплинної стрічки, а в другому – для краплинної трубки.

У чому перевага трійника для крапельного поливу

Трійник для крапельного підлогуверба є незамінним пристроєм в тому випадку, якщо спостерігається необхідність у з'єднанні і розведення труб у різні сторони. Завдяки цьому забезпечується повноцінна подача води з відповідного крана в кожен куточок оброблюваної територіїв.

Це пристосування має низку важливих переваг:

  • доступ до всіх рослин на ділянці;
  • відсутність накопичення площі безліччю окремих стрічок;
  • легкість монтажу і експлуатації;
  • рівномірна подача води;
  • тривалий термін експлуатації цілісної системи поливу.

Чому варто купити трійник для крапельного поливу в інтернет-магазині «Сантехдеталь»

Якщо вам необхідно купити трійник для крапельного поливу хорошої якості і за доступною ціною, то найлегше це зробити через Інтернет – так ви заощадите і кошти, і час. Для здійснення оперативної і вигідної покупки скористайтеся послугами спеціалізованого інтернет-магазину «Сантехдеталь».

В асортименті продукції магазину, поданій на сайті SDplus, ви знайдете не тільки з'єднувачі для поливочных шлангів, але і абсолютно все для поливу саду та городу. Купуючи товар, в тому числі і трійник для поливу, ви отримаєте високоякісні вироби від провідних українських і світових брендів.

Також у вас є можливість замовити потрібні вам пристосування з доставкой по всій Україні. Отримати їх ви зможете вже через 1-2 дні після замовлення.

Ціна на Трійник для поливу

Трійник для поливуЦіна, грн.
Трійник для розгалуження або з'єднання, штуцерний пластмасовий PALISAD12 грн.
Фітинг Presto-PS Трійник для конекторів (4022)21 грн.
Фітинг Presto-PS трійник для конекторів (5803)21 грн.
Фітинг Presto-PS трійник для конекторів серії Jet (5903)46 грн.
Фітинг Presto-PS трійник перехідний із серії Jet на стандартний конектор (5603)31 грн.
Трійник для розгалуження або з'єднання штуцерний PALISAD LUXE30 грн.